bugün

üç gün önce mary lou almış şahsımı sleek paleti aşerttiren görsele sahip başlık. allam kutusu bile çok şık ağlyrm.
sevgilisiyle buluşmaya giderken makyaj yapan kızlar, unutmayın ki, o buluşacağınız erkek evden çıkmadan birtek yüzünü yıkayıp geliyor.
Yapanların Erkek ve erkek yalakası kafa kızların faşizmine maruz kaldığı uğraş.

Tabii hem faşizm uygularlar hem de en ucuz ve ayarsız makyaja tav olurlar bu tip erkekler.
Yeri geldiğinde yapılabilecek bir malzeme deposu aksi halde suratımızı önüne geçilmeyecek kırışıklık ve sivilceler kaplar.
Bence uyuşturucu gibi bi bağımlılıktır. içine düştüğünüz zaman kurtulmanız zaman alır. Makyaj alışverişi yapmaya başladığınızda delirmeniz an meselesidir çünkü her şeyi her rengi almak istersiniz. Makyaj videoları izler durursunuz. Ben bu kadar şeyi hangi parayla alıcam diye düşünürken kredi çekmek bile size mantıklı gelir. Yapması keyiflidir güzel olursunuz. Silmesi bazen yorucudur silmeden yattığınızda yastığınızda yüzünüzü görebilirsiniz.
Sahtekarlik.çirkin kizlari guzelmis gibi gosteren aldatmaca.
Beğenilme ve bunun sonucunda üreme iç güdüsü insana dağları taşları deldirtmis. Kadınların manipülasyon yapma sebebi bu işte.
korkunmuş. linke niye tıkladım bilmiyorum. memelere makyaj yapabildik inşallah bu bilgilerimizle hidrojen bombası yapip insanlığı iyice ürkütmeyiz.

her şeye çok anlam yüklüyorsunuz. bu da nasıl oluyor biliyor musunuz? o şey anlamlı olsun istiyorsunuz. hayatımda hiç bişeyi değiştirip güzelleştirecek gücüm yok demek istiyor zihnin bize. ya da kadınlar bizi kandırıyor zihniyeti de.. ne kadar derin yaralar kalmış ona en çok ihtiyaç duyduğunuz yaşlarda sizi terk edip babanıza geri dönen annenizden? oturun ve akıl sağlığınızı yoklayın, eşek kadar insanlarız be! bu yüzden makyaj senin için bunu ifade ediyor dostum. ufak tefek şeylerle hayatı insanlara zindan etmeye çalışırken kaç defonuzu açık ediyosunuz belli değil.

makyaj görsel bir sanattır. üstelik hep de kültüre dahildir. kimi için amatör kimi için profesyonel. bunun üzerinden sosyolojik parçalanmamız başka bahara kalsın.

ama şu cinsiyetçilikle değerlenmenizi kabul edemiyorum. sizin yüzünüzden insan yerlerim hep köreldi gitti.
Bazılarının güzelliklerini örttüğü, kendisini yaşlandırdığı ve farkında olmadan yuvadan düşmüş baykuş gibi ortalıkta gezmesine vesile olan saçma ve gereksiz iş.

doğallık elbet kazanacak.

Yakında doğallık moda olsa ayak uydurmak için makyaj yapmayacaksınız. Boş yapmaya gerek yok.
işlem doğru yapılmadığında, güzel kadını çirkin gösterebilen hede.
bizim ülkemizde yapılanın aksine, bunun en profesyoneli yokmuş gibi görünenidir.

(bkz: fashion tv)
dağılmış model grubunun şarkısıdır. fatma turgut söylemiştir.
Kadınları güzel gösteren şeydir.
sahtekarlıktır .
On sene öncesine kadar ‘makyaj bir kadının en güzel aksesuarıdır’ diyebilirdim, ama şu son zamanlarda öyle abartılı, öyle benzer yapılıyor ki, kadınlarımız adeta bir anadan doğmuşcasına birbirlerine benziyor. Yapmayın, etmeyin. inanın Biz sizi doğal halinizle daha çok seviyor ve beğeniyoruz.
makyaj malzemesine vereceğim parayı biriktirir adam gibi yerde yüz bakımları estetik yaptırırdım. kızlar yaşlanınca harap olacaktır.
Yeni sezonda makyajda minimalizm modaymış. Yani ben değil Qnetin güzellik uzmanı Sunny Shaper bey diyor. Yüzde boya badanaya son kızlar.
Bugun okul arkadaşlarımdan biri neden hiç makyaj yapmıyosun diye sordu. Türkler genelde çok makyaj yapıyormuş, Türkiyeye tatile geldiğinde görmüş.
En azından ruj sur diye akıl veriyor. isteyen yapar isteyen yapmaz. Güzel oldugumu düşünmüyorum ama yüzümle hiç bir sorunum yok dedim. insanların kendini makyajsız iyi hissediyo oluşu kimine imkansız geliyo. Tuhaf.
insanlık suçudur.
Hafif olabilir ama ağırı gerçekten sağ gösterip soldan vurmaktır.

Not:korsancılık bir suçtur bu suça ortak olmayın.
gerdek gecesinden dakikalar önce yapılması allahsızlıktır.
Kesinlikle olması gerekendir. Tamam duru güzelliğin tadı başka ama çilekli bir dudağı da doğa ana bahşetmemiş bize. O zaman makyaj rocks.
önceden fazla makyaja karşıydım. yapılacaksa çok az makyaj yapılması gerektiğini düşünüyordum ancak avril lavigne'in head above water klibindeki makyajını görünce fikrim değişti. ağır bir göz makyajı var ve çok yakışmış. hayran kaldım. nasıl güzel oluyorsanız öyle (o kadar) makyaj yapmanız en iyisi. oyunun kurallarına göre güzel (yakışıklı) olmak çok önemli.
Boya küpüne dönmeyin arkadaşlar. Kusur kapatın yeterli.
Dozunda yapıldığında kusurları kapatır ve güzel görünmenizi sağlar. Aşırıyla kaçıldığında kızlar ne kadar güzel olduğunu sansa da bana kalırsa direk kafayı boya tenekesine sokmuşsunuz gibi bir görüntü oluşuyor.