bugün

(bkz: gelelim mahmure denen yarrak kafaya)
(bkz: halit sen haksızsın ibne)
"Ruh hastasi götveren Hulusi," "Mahmure denen gerzek kafaya," gibi hitaplarla başlar yazılanlar. *
hahahahaaa efsane tartışmanın efsane repliği. cuma öğleden sonra açtım baştan bi daha okudum. işsiz değilim ama beyinsizim. işte bir takım efsane replikler:

--spoiler--

Onlardaki am o kadar buyuk ki,
amlarina 4 veya 5 sik rahat girer tabi ki ayni anda.
Lastik gibi amlari var ve icinde sik yoksa, ozaman
muhakkak eroin kokayin gibi uyusturuculari
kaciriyorlar amlarinin icinde.

--spoiler--

--spoiler--

Sen Tarkan
sayfasinda kizlara kendini asaglikca satmaya
kalkisinca, sacma sapan yorumlar yamaya kalkisinca ve
o kadar bos seyler konusunca, sen ilk kasindin ve
bende seni kasiyorm iste. Bunu sen hak ediyorsun pic,
cunku sen rezil bir insansin, sen doktor musun lan,
veya sen arastirma mi yaptin kadinlarin ruhuna pic
kurusu. Nerden bu yorumu yapabilirsin, neymis cogu
kadinin ruhunda acik veya gizli orospu ruhu varmis.
Atalarimizin bir lafi vardir,

--spoiler--

--spoiler--

Amerikada dogan 15 yasinda bir gencim. Bu siteye Turkcemi ilerletmeye giriyorum. Dogrusu hic duymadigim sozler yazmissiniz ve ne yazdiginizi cozebilmek icin lugattan veya annemden/babamdan soruyorum. Heralde bana boyle zengin kufurler ogrettiginiz icin borclu sayilirim.
Tesekkurler!!!

--spoiler--

--spoiler--

Kusura bakma adina Hulusi denen gay yüzünden duymaman gereken ifadeleri okumussun. Hulusi denen sapik gelip bana arkasini sürttügü icin ben de ona gereken muameleyi yaptim ve agzini kapatana kadar da yapacagim. Cünkü bu onun özel zevki ve meraki. Sen oralari okuma ve pass gec istersen. Ama Hulusi gibi manyaklari tanimak istersen oku da böyle sapiklardan uzak dur kardesim. Sana iyi günler dilerim kardesim.

--spoiler--

--spoiler--

Mahmut Bey - Hulusi'ye karsilik yazmasaniz bu olay devam etmezdi ama galiba sizinde hosunuza gidiyor onun icin geri yaziyorsunuz. En iyisi onu IGNORE yapin.

NOT: Ben Turkleri daha ozel, terbiyeli ve namuslu saniyordum fakat cok yanlismisim ve sizler beni hayal kirigligina ugrattiniz. Demekki kibarliginiz yalniz gosteris icinmis.

--spoiler--

--spoiler--

Sayin Filiz Hanim
nazik uyariniz icin size tesekkür ederim. dediginiz gibi o salak yaratigi hic adam yerine koymamak gerekirdi. Ancak dikkat ettinizse benim Sezen Aksu ile ilgili yazmis oldugum bir yoruma müdahale etti ve ise Annemi karistirip ona hakaret etti. O yüzden o namussuz yaratik agzini kapatana kadar istemeyerek de olsa onun agzini kapatacagim ve layik oldugu sifatlarini siralayacagim taa ki o pis agzini kapatana kadar. Inanin ben de bu ifadeleri isteyerek ve hoslanarak kullanmiyorum, ama o bunlari hakketti.
Yoksa gündelik is ve aile hayatimizda bu laflarin hicbirini benden veya cevremden duyamazsiniz.
Istemeyerek de olsa sizi hayal kirikligina ugrattigim icin sizden özür dilerim. Ancak bu cok istisnai bir durum. Adina Hulusi denen bir pislik yüzünden gözlerinizi ve kulaklarinizi istemeyerek kirlettigimiz icin sizden tekrar özür dilerim. Aslinda cok seviyeli ve edepli birisi olarak bu münferit olayin sizde iz birakmamasini özellikle rica ederim.
Saygilarimla

--spoiler--

--spoiler--

Ulan donme herif, hem suclusun hem guclusun gotveren.
Donme oldugun tam belli, once kizlara yalakalik
yapip, onlara hakaret edersin, sonra da kendini iyiye
cikartmak icin, Filiz le arkadas olup, beni
karalamaya kalkarsin. Bu oynadigin tiyatroyu yemezler
cahil herif. Herkese soyluyorum, lutfen Tarkan in,
Ercan Saatici mi tam emin degilim ama Tolga Sagin
altinda ki sayfaya da girin ve bu syafayi iyi okuyun,
okuyun ki bu anasini satan pezevenkin nasil bir
orospu cocugu oldu belli olacak.

--spoiler--

--spoiler--

Bak Filiz, sana yuzde yuz katiliyorum. Senin
bahsettigin o namuslu, serefli, haysiyetli, gururlu
ve ahlakli erkeklerden hic ama hic kalmadi.
Kaldiysada cok az bulunur ve o da ne yazik sana ras
gelmez belkide. Gelelim bu Mahmure denen yarrak
kafaya.

--spoiler--

--spoiler--

Sen okudugunu anlamayan süzme bir ibnesin. Kizlari senin pis götünün boklu ortamina cekmeye ugrasma sahsiyetsiz pic. Onlarin senin ibnelikleriyle hic ilgisi yok. Ben sadece Filiz adli bayana istemeyerek de olsa o senin boklu götünle ilgili haberleri okumak zorunda kaldigi icin üzüntülerimi belirttim. Sen tam bir ibne ve götverensin. Onlar buralara gelince benim seni nasil heryerde siktigimi istemeselerde görüyorlar. Buna benim yapacak bir seyim yok. Sen o amcik agzini ve boklu götünü kapatirsan onlar da senin devamli tarafimdan sikildigini görmekten kurtulurlar beyinsiz hayvan.

--spoiler--

--spoiler--

Senin 830 tane ibne arkadasin dün Istanbula geldi, belki sen de aralarindaydin, karini sikmekten o ara senin gibi pic ibneyi göremedim. sana bir gecirecegim, bagirsaklarin amcik agizindan disari firlayacak götveren Hulusi. Sen ibne ruhunu aciga vuranlardansin. Kancik köpek gibi gelip bana sürtünüyor, kendini siktirip duruyorsun devamli orospu cocugu götveren Hulusi. Ayilar senin sülaleni siksinler cingene ibne...

--spoiler--

--spoiler--

Kuruttun beni be oglan Hulusi. Heryerde seni sikmekten baska is yapamiyorum.

--spoiler--

--spoiler--

Bu sayfada ki yazilarin hepsini okudum `ve Mahmut, sen
haksizsinibne. Seni kiniyorum, vesana laflar
hazirladim.`

O lalflari benden belledin
dedemin sikini elledin
dedem seni sikince nohut gibi terledin.

--spoiler--

--spoiler--

ulan hulusi ve mahmut açlaRI. sizin ikinizin de beynini sikiyim. Amina damina koydunuz lan sayfanin. Bu arada filiz gel de sana bi türk yarraGI veriyim bak o zaman turkceyi de sökersin bülbül gibi konusursun sen hele bi ye de benim yarragi

--spoiler--
insanı eğlendiren bir efsane.