bugün

neresine ayılıp bayılıyorlar anlamıyorum. ilk kez yarım bir magnum yemiştim içim bayıldı onu bile bitiremedim. sonra bademli denemyim dedim galiba evden birine vermiştim al ye diye.
3 tl'dir fiyatı. fahi$tir. 2 tl anca...
Pink nar'ini begenen cok sever, begenmeyen nefret eder oyle arasi olmayan biseydir. Ben de gunde 2 tane filan yiyorum mesela.
o kadar reklamlarına bide orlando bloomu getiren dondurma markası adam reklamlarında 3 saniye gözüküyo dondurmayı bile ısırmıyo kızlada sadece mal gibi bakışıyo. Reklam senaristi kimse artık orlando bloom olmasına rağmen hiç bişey yapamamış.
yenisi çıkmış, kutuda 450 ml. tam kaşıklamalık . önümde şuan vanilyalısı var çikolata tanecikli, içinden devasa çikolatalar çıkmakta. beğendim, tavsiye edilir.

http://galeri.uludagsozluk.com/g/magnum/
erikten çıkan sesin ondan çıkmaması acı gerçek.
youtube de çıkıp duran orlando lu reklamı garip olan reklamdır. ne anlatır belli değil.
bir bademlisi vardır bende benden ötürü.
Bademlisi güzeldir. Reklamında neden Hatice Sultancık oynamıştır, anlamadım.
tarih boyunca üretilmiş en cool silahtır.
magnum bir çeşit metal olup çeliğin sertliğini arttırmak için kullanılan bir alaşımdır.
magnum atım yataklı çelik kullanılan silahların namluları ısıya daha mukavim olup kullanım yaygınlığının da sebebi budur.
siz magnuma dondurma dersiniz.bense balladın en iyi gruplarından biri derim.
Reklam amacı belli olmayan dondurma markasıdır. Neyin kafasıdır bilinmez ama "hatunsuz magnum, magnum değildir." algısını hep oluşturmuştur.
hayatımda hiç yemediğim dondurma. 22 yaşındayım.
eskiden cikolatası daha kalındı simdi inceltmişler hic hos degil.
yerine 6 tane max alınabilecek, her sene geçtikçe fiyatı artan zengin dondurma.
Her gün yenmesi farz olan, baĞımlılık yapan dondurma. Magnum beyazzzz galp, bi de bÖrtlen.

Edit: neden eksileniyorum? Biri beni aydınlatsın yahu.
Yarısı yağ olan dondurma. Beğenenlere lafım yok ancak gerçek dondurma yemediklerini düşünmekteyim.
Çocukluğumuzun ulaşılmazı şimdilerde ise istediğimiz zaman ulaşabildiğimiz ve yiyebildiğimiz dondurma. Marka nasıl olunur nasıl yönetilir gibi soruların cevabı magnum'dan öğrenilebilir. Bana kalırsa ana markası olan Algida'dan daha ünlü ve daha ileridedir. Unutmadan bu saatte insanın canı çekebilir. Aynı benim gibi..
çocukken bunu aldığımızda yemeye kıyamazdım adeta. harika dondurma.
Çocukken parasızlıktan alamadıgımız 3 liralık efsane dondurmaydı şimdi cebimizde paramız olsa alıp yemek istemiyoruz kaderin gözü kör olsun.
3 lira değil 2 liraydı.

3 lirayken çocuktuk diyen şu an 15 yaşındadır.

sevgiler...
çocukken hoşlandığınız kıza bunu aldığınızda kız size aşık oluyordu. öyle değerliydi biz çocukken.
çocukluğumuzda süper bir şeymiş gibi görünen, özünde tırt dondurma.
bir süre önce gittim aldım bi tane. amk, tatsız tutsuz bişeymiş lan bu.
fazla büyütmüşüz gözümüzde.
çocukluk işte.

edit: dondurmaların tahta sapını yiyin daha güzel tadı var.
1972 yılında Tony Clarkin* ve Bob Catley* tarafından kurulmuş ingiliz hard rock topluluğu.
güncel Önemli Başlıklar