bugün

görsel
popun tanrıçası olan pop duayeni. lady gaga'ya büyük esin kaynağı olmuştur. true blue, ray of light, confessions on a dance floor, like a prayer, bedtime stories, erotica gibi pop tarihine damga gibi düşmüş, aşırı iyi albümler çıkarmıştır. sahne şovları bir harikadır, çok eğlencelidir. en kötü albümü mdna olmasına rağmen masterpiece gibi güzel bir şarkıyı bandırır o albüm. en kötü şarkısı da bitch i'm madonna'dır. iki çocuğu vardır. annesi fransız, babası italyandır. katoliktir. ama like a prayer klibi yüzünden papa tarafından aforoz edilmiştir. yaşına rağmen çok atletiktir. bunu da yaptığı spora borçludur. siyasete bulaşmasa bir de saçma sapan hareketler yapmasa şeker kadındır.
2019 da israil'deki eurovision konserinde maskeli dansçılar ile sahneye çıkan illuminati'nin maşası.
Ayrıca Tek gözünü kapatarak deccal'in çıkışını temsil etmiştir.

görsel
Madonna Louise Ciccone, Amerikalı şarkıcı, şarkı yazarı, oyuncu ve iş kadını.
görsel
görsel
https://www.odatv4.com/ma...donna-topa-tutuldu-220442
Botoks ve gençleştirme harikası.
150 yaşında ama basılır.
kimse kusura bakmasın.
son haliyle kendisine artık hiç benzetemediğimdir. Sanki Madonna gitmiş, başka biri olmuş. Yanaklar fazla şişmiş, gözler çekikleşmiş. iyi hoş güzel de Madonna bu değil. Estetiğin dozunu biraz kaçırmış. Ne ettin kendine Madonna? Hey gidi Madonna! Yine de sahne performansıyla, giyim tarzıyla ve özgüveniyle hala ikondur. Modası asla geçmeyecek. Crazy for you.
son instagram paylaşımıyla ürkütmüştür. 63 yaşındaki kadına da kalkmazsın ya....
80'li yıllarda bir başkaydı.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

https://www.instagram.com/p/CWtb5sSI031/
Kafayı yemiş teyze, napıyorsun.
Makyaj, botoks ve gençleştirme harikası
mature, babamdan yaşlı ama benden genç duruyor o bir ihtiyar genç kız. *
Tabi makyajsızken iş değişir. *
Makyajsız fotoşopsuz görseniz cinsel hayatınız sekteye uğrar.
https://www.youtube.com/watch?v=lQ2Vjm8jfw4
Kalca protezi yaptıracak yaşta, kalçasına silikon yaptırmış helal olsun. Karyolanın ırzına gececek gibi pozlar vermiş yalnız begenmedim.
Seda sayan'ın new york şubesinden hallice. Swh.
Son paylasimlarindan sonra gotundeki killarin artik kadayif olduguna ve ami ile gotunun birbirine karistigina kanaat getirdigim babaanne.
ekşi'de kalktı falan yazmışlar bu fotoğraflar için. şaşırdım açıkçası. doğallık zaten sıfır. şarkılarını seviyorum sadece.
güzel kadınlardan biri.
Hala güzel bir hatun.
görsel
sevilir madonna.
her ne kadar "senden hristiyan olmaz" diye aforoz edilse de (hz isa ile klibinde sevişti diye ahlaksızlık, isa'ya hakaret ediyordiye değil; hz isa bir tanrısal varlık olarak değil de bir insan olarak resmedildi ve bu katolik inancında mümkün değildir örn: baba oğul kutsal ruh) sağlam inançlı imanlı dindar nesilden (yok lan, bizim dindar gençlik değil) olur. bunun için inadına haç vb dini sembolleri takar ki; çoğu aforoz edilen hristiyan haç vb dini sembolleri inadına insanın gözüne sokar gibi takar.
bu tepkime vatikanı daha da gıcık eder ki "sen benim dinime inancıma karışamazsın, benim dinim inancım sana değil, beni yaratan tanrıyadır ve sen benim imanım üzerimde söz sahibi değilsin" tepkimesidir.
neyse, konu dağılmasın...
ara sıra confessions tour kapsamında ( amerika avrupa asya da 60 konser verdi) londra wembley arena da vermiş olduğu konserin arşivimde olan dvd kaydını ve konserde ki müzik albümünü izlerim.
2007 yılında ocak ayında piyasaya çıkan 2006 yılında ağustos ayında konser kaydını dvd ve müzik albümü olarak (konserden çok bir miting havasında) hemen yüz küsur dolar maliyetle almış ülkeye gelişini bekleyememiştim.
güzel bir ekran, orta seviyede bir ses sistemi, 1-2 duble içki ile yapılan zevk ama sesi fazla açamadığım için zevkimi tam yaşayamıyorum.
görsel