bugün

Sözlük macerasına ekşisözlük'te madjackthepirate nickiyle devam eden yazardir.
kadın yazarlarla ilgili tespitlerine katılıyorum. haklısın rüknettin hepimiz korkağız.
Birkaç gündür günde ortalama 4 saat uyku, 10 saat iş ve 2 saat spor gibi manyakça bir tempodan dolayı şu an gözlerini açık tutmakta zorlanan mala dönmüş yazardır. Bu gece en geç 12 de yatmayanı siksinler.
(#29129205) girdiği entry ile bir 11. nesil asla edemeyecek, birde 5. nesil yazarımsı olup sözlüğü gereksiz bkz'lar ile doldurup forum gibi kullanan kişi.
nerelerdesin la.

kendisiyle 4-5 yıldır inişli çıkışlı bir ilişkimiz var.
bazen laf çarpıyoruz bazen barışıyoruz.

ama severim özünde.

neredesin dolunay yüzlüm?
(#26571500)

ağlattın be adamım.
muhabbetini cok sevdigim adam gibi adam yazarı. ucan tekmeleriyle meshurmus ayrıca. guldurur eglendirir aynı zamanda bilgilendirir.
diyalog sahibi tavrıyla şahsımı utandırmış yazardır. özür dilerim kendisinden.
marjinal tosbik kardesime diss atmis yazar.
isteyen istedigini yazar isteyen istedigini de begenir.
yok abi insan işteyken sözlüğe girince olmuyor. işe odaklanamıyosun. ben bi 3 ay daha yokum. görüşürüz.
3 kelimelik entry yazarıdır.
Format?
Tanım?
Algı?
Zeka?
sevdim bu yazarı.
kimseyi ırgalamayan yazardır.
bozuk plak gibi takılmak deyiminin ete kemiğe bürünmüş hâli.
"kimseyi ırgalamayandır."

Kopyala yapıştır yazarıdır.

Moderasyon bir el atıversin artık.
kimseyi ırgalamayandır.
sabahtan beri bütün entryleri ' kimseyi ırgalamayandır' şeklindedir. nick altı yapmak için bayağıdır uğraştı gariban. verdim eksini trol kardeş.
(bkz: uludağ sözlük/#24700370)
adam ciddi anlamda işsiz çıktı lan yazarı. benden beter. *
(#24656232) okudum aydınlandım reis, sağ olasın.
(#24656232)

adam resmen belgeselciler gibi pusuya yatmış ve tahrik olan kızların davranışlarını gözlemlemiş. baya da uğraşmış, ama bir kadının reddedildiğinde çok fena tahrik olup erkeğin burnundan getireceğini sanırım atlamış.
kelaynaklar gibi korumaya alınmalı. hoş gelmişş. *
5. nesil yazar.

(bkz: #24656232)
ayrıca adam üşenmemiş yazmış, bilmeyenlere amme hizmeti yapmış. sırf şu entry için okunur la bu adam. okuyun! hatta dur takip edeyim.*
bazen hayat öyle yorar, öyle üzer ki.. sonrasında o anlatamadıklarımız yüzünden saçma sapan insanlara dönüşürüz. ve neden böyle davrandığımızı bir tek biz biliriz.( anlıyorum seni)

toplada gel kafanı rüknettinim. burda herdaim bir dostun var.

buralardaysan beni bul.
Lan bi baybay demeden nereye gidiyon ibiş? Vay arkadaş adam çekti gitti. Ben burdayim istediğin zaman ulaş.