bugün

Üstte tutalim.
almanya´dan benim yapabileceğim...

up.up.up !!!

dualarımız senin ve senin gibilerle kardeşim.
insanların bir 10 dakikalarını ayırıp muhakkak gönüllü olması gereken insanlık ödevi.
aslında bu ilik naklı gönüllülüğü için ülkemiz çok geç kalmış durumda ve insanlar ne yazık ki pek bilinçsiz.
çünkü bu konu önemsenmiyor.
konu hakkında pek bilgim yok, ama bu bir devlet politikası olmalı ve yeni doğan her bebekten örnek alınıp saklanmalı.
sen ve senin gibilerin Allah yardımcısı olsun kardeşim...
Bağışta bulunabilmek için cinsiyet fark etmeksizin 50 kilo veya üstü olmalısınız arkadaşlar.
görsel iliğimden öpüyorum.
Bu başlık altındaki girdileri gammazlayan şeref ve insaniyet yoksunu gammazlar var.

Formatınızı sikeyim sizin.
yukarılarda kalmasını, amacına ulaşmasını temenni ettiğim başlık.

çok afedersiniz ama formatınızı... antin kuntin başlıklar, antin kuntin entryler silinmezken bu ve bunu gibi başlıklar altındaki entryler gammazlanıyor veyahut siliniyor. saçmalama sözlükcüm azıcık aklını başına devşir rica edeceğim.
işin içinde a. g.t ya.ak olmadığında prim yapmıyor başlıklar.

Biri çıkıp penis nakli istese milyonlarca entry girilir bu başlığa.

inadına yukarda kalsın..

O değilde koca ülkede bir tanr ilik bankamız var. bağışçı sayısı hasta sayısından az.
Change.org da imza kampanyasına katıldım kardeşim.
Büyük geçmiş olsun. Umarım yakın zamanda sağlığına kavuşursun.
(bkz: call of duty)
Oha iki gündür bu başlığa entry girmediğimi farkettim ne götüm amk ya.

Uyuyup uyanıcam inşallah entry silinmez gdş moderasyon!
Başlık yukarda kalsın rica ederim. Sabitlenmiyor mu bu?
Allah acil şifalar versin inşaallah.
Bu tür başlıkların kaideyi bozmayan istisnalar olarak kalmasını istiyoruz sevgili moderasyon ki bozmayacağını siz de biliyorsunuz biz de. Tekrar gözden geçirin lütfen.
(bkz: updullah gül)
önem verilmesi gereken başlık Allah yardımcıları olsun :(.
Up up.

Yukarda olması gereken gerekli başlık.
gerekli iliğin umarım en kısa zamanda bulunup bu başlığında bir amaca hizmet etmesini umduğum başlık.
Gencler artik ilik aferez cihaziyla toplaniyor, yani damar yoluyla oluyor. Legen kemiginden alınmıyor eskisi gibi. Korkmaniza gerek yok. Genel anesteziyle legen kemiginden alinan operasyonlari izleyip korkmayasiniz.
taze gündemde kalması gereken başlık.
Up lanmasi gereken baslik.
yaşaması için kendisine uygun ilik nakli bekleyen kardeşimizin belki de son kurşunu bu internet mecrası ve adamın muhteşem entry'si 58 tane götveren tarafından eksilenmiş.

nasıl bir sözlük ulan burası? kimler var burada?

kardeş en kısa sürede Anadolu yakası merkezine gidip kan vereceğim.

selametle kal.
gene uplayalım şunu. Görmeyen görsün.
Buradayız.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar