bugün

abbas güçlünün , fuat avniye bağladığı şu günlerde bugün açıklanacağını söylediği sınavdır.
Bugün açıklanması bekleniyor.
2012' de 27 günde,
2013' de 8 günde,
2014' de 6 günde,
açıklanan ve an itibari ile son sınavın üzerinden 10 gün geçmesine rağmen açıklanamamış olan. Öğrencilere açıklansada işimize baksak dedirten sınav.
Artık hiç açıklanmayacakmış gibi geliyor. insan bu kadar bıkar mı ya resmen tv, bilgisayar başından ayrılmaz olduk. Belki bir açıklama yapmıştırlar diye. Uyku haram oldu zaten. Yeter be bir sınav sonucunu açıklamak bu kadar mı zor olur. Yanlış yapmamak için geç açıklayacağız diyorlar ama kesin yine bir yanlış bir olay çıkar. Zaten yanlış başta yapılmış madem yanlış yapılmasın diyorsun niye karekodlarda sorun var? Sizin yapacağınız iş anca bu kadar olur. Bugün de açıklanmaz bu.
açıklanmıyor efendim bekleyemiyoruz.
çarşamba açıklanacakmış. çıkmaz ayın son çarşambası.
sınava giren sözlükçü yazarlarım geçmiş olsun, hakkınızda hayırlısı olsun.
97 nesli için * bir dönemin bitişi olan sınav. gerçi ben 96'lıyım ama okula geç gönderildiğimden ben de bu sınava tabi oldum.
ne diyelim, hepimize geçmiş olsun.
sözel tercihleriyle ilgili yeşillendirilmeye açık olduğum sınav.
Beklenildiği gibi gelmeyen sınavdır.

Şimdi bilenlerden bi sorun var arkadaşlar. istediğim bölümün puanı 322 benim puanım 328. Sıralaması 92500 benim ise 94 bin. istediğim bölüme bu durumda yerleşebilirmiyim? Bilen arkadaşlar yardımci olursa sevaba girer.
sonuçlara bakınca beşinci kattan atsam kendimi ölür müyüm ki düşüncesinin zihnimde dolaştığı sınav.
mf4te 3500. olduğum sınav. sorularımı cevaplamak isteyen itülülerin mesajlarını bekliyorum.
bekledıgımden dusuk gelen sınavdır. tm3te 18k sıraya 21k ile girilir mi? dokuz eylül hukukta okuyanları ya da tercih isinden anlayanları mesaj kutuma beklıyorum.
niğde üniversitesini tercih edersiniz eyvallah da kazanırsanız sıkıntı büyük.
aciklanmis oldugu icin artik liselileri kekleyemeyecegimiz sinavdir. damn it man...
açıklandı demiştim inanmamıştınız noldu len şimdi? evet.
Bir sayısalcı olarak edebiyat ve coğrafyada zorlanmadığımı söyleyebilirim ama eşit ağırlıktan belki tercih yaparım amacı ile girmedim sınava*. Sadece eğlencesine girdim. Onun verdiği rahatlıktan dolayı da sorular kolay gelmiş olabilir. Tm sıralamam 15k geldi. Demek ki bu sınav kolaymış ki tm'ler fark yaratamadılar.

Not: Amacım sadece seneye giren öğrencilere bir nebze olsun sınav hakkında bilgi vermek.
ömrüm boyunca çalışmadım diyen arkadaşa itafen; ömrüm boyunca hiç çalışmadım ts1 de 32.000 ts2de 45.000inci oldum millet benim aldığım puanı almak için paralar döküyor.
mf3 te 330 yaptigim sinavdir. hemsirelik tercih edecegim.
Girmedigim sınav. Sırf istanbul diye istanbul üniversitesi tercih edecek arkadaşlara birkaç tavsiye vereceğim. Muhendislik tercih ederseniz avcılar kampusundesiniz demektir bu da sehirden 1 saat uzakta yasamak demek yani tekirdagda kırklarelide okumaktan farksız, fen edebiyat iletisim vs. gelecek arkadaslar beyazit kampüsünde demektir ki kampüs demeye bin şahit ister hayatınız turistlerin çanta satan amcaların yanında geçer. Tıp ve diş hekimliği çapadadır binalar dokulmektedir bir depremde başımıza yıkılması büyük olası bu yüzden avcılara taşınmak üzerine karar alındı(öğrencilerden habersiz). Zaten istanbul üniversitesi öğrencilerine verdigi degeri rektörlük secimini araştırarak da cok açık bir şekilde görebilirsiniz. Hala tercih etmeyi düşünüyorsanız sorularınıza açığım.
aldığım puanın kritik olması nedeniyle iyi olmasına bile sevinemediğim içime öküz oturtan sınav.
Mf3 sıralamamın 29 bin
Mf4 sıralamamın 27 bin oldugu sınavdır. Valla sınav vurdu geçti. Bizim ege diş de hayal oldu be gülüm
adaylarin cevap kagidini 1 temmuz 2015 tarihi saat 10.00 itibariyle ösym nin resmi sitesinden goruntuleyebildigi sinav.
21.800 sıralamam ile geçen sene 24.900 ile alan bölüme girebilme ihtimalinde beni strese sokan sınav. Var mı fikri olan?
Tubitak hazırlamış.