bugün

sanıyorum benimle öbüşmek isteyen yazar.

ama üzgünüm, beyaz baretli mehmet aga benimle evlenmek isteyen açık oylasın dedi az önce ve ben de onu açık oyladım. nişanlı gibi bir şeyiz sanırım şu an onunla.

uygun kaçmaz o yüzden.
Kuşkusuz memesinin büyük olması nedeniyle müstakbel kaynanası tarafından reddedilmek üzere olan yazar.
Corona özgürlük anıtı.
eskiler bilmez.
Ne güzel yıllardı be..
görsel
Bebeksi Bir yazar.
incede yanığım kendisine.
Çok güzel bir kız olduğu söyleniyor. Ben Allah ne verdiyse koşuyorum beyler. prensesmiş zaten sizin gibi kekolara peçete niyetine sümkürmez bile, o yüzden gözünüz kalmasın hakkınızı helal edin ki helalim yapayım.

Ahahaha mission completed.
görsel
kuşkusuz seri açık oylayan melek.
bence kapatılsın. geyliğe özendiriyor.
Kuşkusuz değişik bir yazar.
Diyo'sun...

görsel
Ölünce sözlük kızlarından hakkımı sonuna kadar alma isteğimi bu yazar sayesinde alacağım.
Hepimizden daha fazla kızla konuşup yolumuzu kapamıştır,ibine bu burada bitmez!!
Hahah
Bir keresinde caramel macchiato içecektik hatta dedim Marcus gel kanki ondan içelim diye. O da Kırşehir lan burası manyak mısın ayıp karşılanır dedi ve kıllı dayıların olduğu kıraathaneye götürdü beni. Bereket istanbul ne tarafta olayına girmedik yani. Tövbe estağfurullah.*
Bunu da hiç sevmiyorum gey gey konusuyo.
sözlükteki güzel kadın ayağı ve kadın ayakkabısı virtüözlerindendir.
Ekteki Kişiyle bağının olup olmadığını sorgulatan yazar kişisi.
görsel
olum cok karizmatik adam yaaa.
Seninle şöyle olabilirdik ipne.

görsel

Şaka şaka allah yazdıysa bozsun amk.
bir erkeğin en güzel frikiği gülerken saklayamadığı gamzeleridir buyurmuştur.
Al işte sözlükte dişi kalmadı kaçırdık hepsini Lut kavmi gibi olduk şerefsizim.
Sakalında beslediği kelebekleri kozaya girip kertenkele olarak çıkan yufsır.
Yüce tanrının bahşettiği, yüce bir sese sahip yazar.
Gürlesin efendim, dinleriz.
gel beraber vurduralım, hatta birbirimize vuralım berbere para vermeyelim dedi de ben yüz vermedim.

seksi seksi saçlarımızı savurarak gezmek varken niye öyle bir şey yapalım ki yani?
en son ne konuştuk la senle?
14 tane kız düşürme rekoruna 1 tane daha eklemek için gözleri fıldır fıldır dolanan yazar. Sonuçta 15 lemek lazım onu, 14 nedir yarım kalmış bir roman gibi.*
sanki elmas bogazici'nden kalan bir miras gibi yazar.