bugün

görsel
çok saf ve temiz kalpli bir çocuk. hakkında yazılan en olumsuz ve ağır eleştirileri bile favlıyor.
Kuşkusuz şu an camide müezzinin yanında entryleri böyle okuyan fıkıhçı yazar.

görsel
Söz lan düğünümüzde domestik’in Nedimesi sensin ipne. *
(img:#2060944)

Arkadaşlar bu bir virüs olabilir mi?
felsefe yaparak sözlükten 20 kız düşürdüğü rivayet edilir.
sözlükte duygusal olarak kötü durumda olan bir kızın duygularıyla oynayıp ona kendisini başka türlü tanıtıp sevgili olmuştur. hatta o kızla sözlüğe fotoğraflar atmışlardır sonra bu kız bunun ne mal olduğunu erkenden anlayıp bununla ayrıldı ve sözlük hesabını sildi.

hemen ardından bu yavşak kızın arkasından bir ton laf ve hakaret etti asılsız.

neyse efendim sonra bol keseden atıp tuttu 20 sözlük kızı düşürdüm bu ne ki falan diye.

ama böyle bir olay olsa illahaki daha önceden o kızlar sözlükte kendini belli ederdi böyle bir şey yok asla olamaz da çünkü bu olayları sözluk erkekleri unutmuyor fırsat buldukça bunu linçliyor ne kadar nick değiştirirse değiştirsin. adı bir kere pezevenge çıktı.

he ne oldu ben size söyleyeyim sözlük kızlarından yüz bulamayan meriçler yavşaklar akıllarınca bu yazarın yalanını kullanıp sözlükte felsefe ile 20 kiz düşürüp s*kmek tarzı sapıkça ve çocukça başlıklar açıp olmayan bir olay üzerinden sozlük kadınlarına hakaret edip hedef alıyorlar.
Kız diye aldı erkek çıktı galiba. Bu nasıl bir kız isteme mevzusu merakıdır.
sözlükte 20 sözlük kızı düşürdüğü iddiaları dolaşmakta olan yazar.
Kuşkusuz donuzlanınca ben nerede yanlış yaptım diye günlerce ağlayan yazar.

Not: Camide çalınmayan ayakkabı imalatı yapıyorum.
Sözlüğe değer veren bir profesyonel. Sırf sözlük için özel kapak fotoğrafı hazırlatmış, profil fotoğrafı çekinmiş. Diksiyon ve şan eğitimi de alıyor sırf sözlüğe daha iyi ses atabilmek için. Helal olsun.
memesi büyükse ben alırım. evde kalmasın, bende kalsın.
okumadım ama umarım yine erkek erkeğe 82 paragraf entry girmeli bir geylik yapmıyorsunuzdur.
görsel
Kuşkusuz sabah uyanır uyanmaz tek hakiki arzusu ilk açık oya değecek kişiyi bulmak olan yarı-beşer yazar. Ve o sendin...
görsel
vaaay beni takipten çıkmış. öyle olsun birader. bir yazardır.
Son rekattayım, yazacağım.
Tam dayaklık olması haricinde ponçik bir yazar sayılır, bir sıkıntı yok. Tutturdu gidiyor şüphesiz şüphesiz diye. Eski tarzın daha güzeldi panpa. Böyle olmuyor yani dalga geçer gibi.
Düğünde domestiğin Nedimesi olacakmış.
Kuaför masrafını bedavaya getirecek ipne.
Nedime ne amk.
demek ibne.

noldu şimdi buna mı saplıyoruz amk?
Prime-ses olduğuna göre artık karı kız işlerini bırakıp müziğe yönelmiş olsa gerek.
Zurnam iyidir darbeli çalarım demek istemiş olabilir yine de aman dikkat diyorum.
dugun sacli kizlardan hoslanan düz gotlu bir arkadasimizdir.
Kuşkusuz cinsiyeti hususunda gelişmeleri takip edemeyen yazar. Vallahi Lut kavminden oldum sayenizde. Neyse şu cüz bitsin de.