bugün

görsel
(Bkz: Spoiler yiyeceğini bile bile dizi başlığına girmek)

Neyse bu defa atlattık.
hulkun yoğun dövdüğü tanrı.*
görsel
zorla kötüye dönüştürülmüş bir kahraman daha.
Yalnız tom hiddleston oynamasa bu kadar sevmezdim . Adam efsane iyi oynuyor.

(bkz: The night manager)
kötülük ve kurnazlık tanrısı. sonra cezalandırılmış.
görsel
tokidir o. korkan adam da gecekondusunu terk etmek istemeyendir. normaldir.
the mask 2 de stanley ipkissin köpeği milodan maskeyi geri almak için çabalarken beyaz perdede gösterilmiştir.
şu anda mcu evreninde thanos ve ekibinden (black order) sonra kalan tek kötü. kıymetini bilin adamın.
avengers filmlerinde rezil edilmiş çizgi roman karakteri.

aynı zamanda bir mitolojik karakter.
Ruh hastası tiplerden hoşlandığımın kanıtı. Bütün kızlar "tooor" , ben "loki çok tatlı değil mi yaa ss."
--spoiler--
ilk Avengers filminde Hulk tarafından huharca sağa sola vurulup ezilmesi insanın içinin yağını eritmişken, avengers infinity war'da yaşananlar bi hayli üzmüştür.
--spoiler--

marvel cinematic universe'in sevilen kötüsüdür loki.
odin thor falan derken arada ezılen tanrımsı tanrı.
ıskandınavya mıtolojısı tanrıcığı.
görsel
güzel dizi, olmuş.

ama marvel in artık bu aynı villian ları zamanda ileri geri gönderip kendini kovalatma konseptinden kurtulması lazım. bakalım göreceğiz ne kadar gidecek bu.
Az önce bitirdiğim dizidir, arka sokaklar ömrü istiyorum bu diziye bir Tom hiddleston hayranı olarak.
Güzel ama bazen o kadar sıkıcı bir döngüye giriyor ki ister istemez uyuyorsunuz karşısında. Biraz daha aksiyon olabilirdi.
şakacıdır. kendisine karşı çok dikkatli olunmalıdır. istenileni verir. isteyeni maskaraya çevirmek karşılığında tabi.
iskandinav mitolojisindeki kötülük tanrısıdır. kızı hela da ölüm tanrıçasıdır. Fenrir de Loki ve dişi dev Angrboda'nın oğlu olan canavar, kıyamet getiren, dev kurttur.
6 ekimde 2.sezonu başlıyacak olan disney in en sevdiğim dizisi,1.sezonu kaç defa izledim bilmiyorum ama umarım 1.sezondaki dinamiği devam ettirirler.
2.sezonun ilk bölümü an itibariyle başlamış olup işe gitmeden önce izledim,tüm karakterleri özlemişler,yeni eklenen karakterlerde var ama onlar sırıtmıyor.

Spoiler:
ilk bölümde genel olarak lokinin yaşadığı zaman kaymasını çözmeye çalıştılar.Yalnız ortalık fena karışık nasıl toparlarlar görücez.