bugün

2 türlüdür:
-sevgilisi olsun istemeyen;
"hocam ödev vermiştiniz" diyen öğrencidir. hayatı boyunca ödevini aksatmamış, hocalarına saygısını yitirmemiştir.
-sevgilisi olsun isteyen*;
okulun popüler çocuklarından ona sıra gelmemiş, bir gün ona da sıra gelecek öğrencidir. üzülmesindir.
baş ağrısı,stres ve depresyon olmadan geçirilen bir lise hayatıdır..kafa rahattır hiç değilse..hem niye kendini kassın ki nasıl olsa üniversitede kızlar teklif ediyomuşş...bok teklif ediyolar..sakın kanma benim liseli kardeşim bunların hepsi yalan,uydurmaca,asparagas..
başarılarını üniversitede de devam ettirecek azimli öğrencidir.
Ağzına kadar dolu öğrencidir. Sperm
zoru başarmıştır. **
üniversiteyi de sevgili yapamadan bitirmeye aday öğrenci profili.
asosyal ve başarılıdır.
(bkz: ekşiden başlık çalma)
(bkz: ben bu başlığı bir yerden hatırlıyorum)
endüstri meslek lisesi, motor bölümünde okumuş olabilir. zira bırak sınıfı, okulda bile karşı cinsi görmemiş olması olasılıklar arasındadır.
sosyal ve başarısız da olabilir. ama sevgilisi yine de olmamıştır. müzikten başka bir bok görmemiştir gözü. *
lise boyunca hocasına platonik aşk duyandır. *
(bkz: çaktırma ekşiden çaldım)
aşk konusunda hisleri olmadan hareket etmeyen, sevse bile karşılık göremeyen, karşılık görse bile okuldaki diğer kaşar ve puştlar tarafından ilişki yaşaması bir şekilde engellenen kişi de olabilir.
farklı açılardan bakacak olursak hem şanslı hem ezik saymalıdır kendisini. ulan kocamaan 4 yıl geçmiş insan bir tane kız görüp de elde edemez mi diyerekten sorarım o arkadaşa ben. Ammavelakin sevgilim olacak da nolacak diyorsan haklısın evlat. Çünkü sevgili beraberinde birçok problemi de getiriyor ister istemez. Örnek verecek olursak son sene sınav stresiyle baş edemezken bir de sevgili olayı baş gösterirse o zaman hangi tarafın daha kuvvetli olacağı belli olmuyor genelde. Sene sonunda ikisi birden elde kalmıyor. Ya çok çalıştığın için sevgilin bu ilgisizliğe dayanamıyor ve sınavdan alnının akıyla çıkmış oluyorsun ya da sınavı bok edip sevgilin ile ayrılıncaya kadar beraber oluyorsun, yani üniversite başlayana kadar. Zaten ille de bir ömür beraber olacaksın diye bir şey yok. Üniversite başladı mı hayat bir başka yöne akıyor gidiyor.
edit: şurda adamakıllı nutuk çekemicek miyiz arkadaş eksiyi koyuyorsun. sen de mi böyle eziktin zamanında ? o ergen sen misin merak içindeyim doğrusu.
imrenilesi insan. en iyisini yapmistir. cunku o asklar gelip gecicidir.
universiteye abaza olarak gidicek, sevgi konusunda tecrubesiz davrancak olan ogrencidir.
(bkz: ben)
ya yüzü sivilceli eli sabunludur, ya da inektir. sabun derken ortası deliklerden.
5 yıl lise okudum sevgilim olmadı , okulu sondan 1. bitirdim. şuan karadeniz teknik üniversitesinde okuyorum.
1,5 yıllık sevgilim oldu ve ayrıldım.

everything is possible
(bkz: cuney tarkin)
düdüt: özür panpa duramadım valla.
platonik takılmıştır ve kaşarımsı hareketler yapmadığından lisenin abaza gençlerine hitap etmemiştir.
sosyopattır, başarılıdır, azimlidir, hırslıdır, kimseyi kolay kolay sevmez, seçicidir. Kendimden biliyorum.
şişman olması, çok çirkin olması, ya da aptal olması gerekmez. belki kendine uygun birini bulamamıştır, ya da önüne gelen kızla sadece "çıkmak" için çıkmamıştır.
güncel Önemli Başlıklar