bugün

Hoşlanılan kıza acilmamak.
Yanlış bölüm seçmek.
4 sene sabahın 6 sında kalkıp okula gitmek yerine liseyi açıktan bitirip o süre zarfında üniversteye hazırlanmalıydım.
okuldaki geri zekalı insanları zamanında dövemediğim için pişmanım. hala aklıma gelir sinirlerim bozulur keşke bir kavga etseydim güzelce.
3 büyük hatam var

1-yabancı dil derslerini boşlamak,önemsememek.hem ingilizce hemde almanca görüyordum ama 4 sene boyunca değerlendiremedik.

2-günü gününe çalışmamak

3-mezuna kalmaya korkarak istemediğim bir bölüme gitmek.
Beyni olmayan kızlarla sadece ihtiyaç için çıkmak.
Bigün tuvalete girdim yine heryer duman amına koduklarım boğuyor sigaraları tuvalette. Ben girdim bi işedim elimi yıkarken hocanın biri girdi kapıdan. Milletin paketleri falan alıyor. isimlerini sınıflarını soruyor. Ailesini arıyor hepsini disipline veriyor. içmedim diyenlerin ağzını kokluyor. Kabinleri tek tek açtı herkesi çıkarttı işemeye gelenlere bişey demedi. Kabinin birini bi açtı 5 tane erkek. Çıkardı oğlanları dışarı ne yapıyonuz lan dedi. Çocuklar sigara içtiklerini söylemiyor korkudan. Hoca sigaraları çıkarın falan hepsi inkar ediyor. Sonra dediki sigara içmiyorsanız ne yapıyodunuz 5 kişi içerde. Birbirinize çükünüzümü gösteriyonuz dedi. Cinsel bişeymi var dedi. Oğlanlar bir başladı ağlayarak paketleri çıkarmaya itiraf etmeye. Niye anlattım bilmiyorum. Kusura bakmayın.
Havalı olcam diye derste şapka takmaya falan çalışırdım amk ne kadar ergenmişim.
Benim yaptigim bir sucu bir koz yapmış gibi göstermiştir kizda okulunu değiştirmek zorunda kalmisti.
ileride şerefsiz, karaktersiz olacak arkadaşları aranıza davet etmek. keşke yapmasaydım.
ben de erkekler tuvaletine girdim. kızlarınkinden daha temizdi.

zamanında kızlar tuvaletinde klozete sıçan bi manyak vardı. klozetin etrafına.

ama bunu sürekli yapıyordu.

bulunamadı sanırım.
lise 2nin basindan universiteye kadar ayni kiza asik olmak.
ve sadece son sene ders çalismak.
kimseyle konusmamak. güya kuulluk.
Kesinlikle aşık olmak.
Üşendiğim için kopya çekmemektir. Teşekkürü kaçırdım sonra.
9 ve 10. sınıfı mal mal geçirmek. halbuki konuları üniversite sınavının büyük bir bölümünü oluşturuyorlarmış. kafamı sikeyim. ha bir de aşık olmak.
Okumak. Ortaokul da okulu bırakıp ticarete atılacaktım amk yanlış yaptım. Hem okuyarak kim zengin olmuş.
okulun populer cocuguna asik olmak. muhtemelen sizden bi iki sene usttur. adinin icinde bi yerlerde can vardir mutlaka. guzel cesarettir dogrusu.
Obez olmak.
Başlı başına hataydı.
psikolojik sorunları olan sevgili.
Sözel dersleri uyuyarak geçirmek.
Kız kankayı öpmemek.
veren kızdan almamak. vermeyenin peşinde ağlamak :-) :-) .
fazla kasmak. 3 senenin çöpe gitmesi.

sanırım italyanların bir lafıydı;

"oyun sonunda şah da piyon da aynı kutuya girer"

sonu aynı beyler.
-Kime ne kadar değer vereceğini bilememek. Kim dostun, arkadaşın lise bitince anlıyorsun.
-Gereksiz muhattaplar.
-ingilizce derslerini pek önemsememek. (ileride harbiden lazım gençler)
-Öğrenci kartı çıkartacağız diye her sene toplatılan 15 liralar.
-Kendi sınıfımdan 2 kızla çıkıp, sınıfı üç ayrı gruba bölmek.
güncel Önemli Başlıklar