bugün

bazen sözlüğü vakit geçirme amacı ile trollük yaparak kullandığım bir gerçek.

fakat şu yazdıklarımda ciddiyim abi, bir dinle ve bana hak ver.

benim lisemde bu kızlardan vardı. sayamadığım kadar erkek arkadaşları oldu. onları sınıfa getirirlerdir bir de. herkes şahit olurdu bu olaylara.

anlayacağın kaşarın alası. erkeksiz yapamayan, kendini biriyle çıkma mecburiyetinde hisseden zavallı, karaktersiz kızlar.

e şimdi bu kızların biri evlendi, biri de evlenecek.

kocalarına üzülüyorum arkadaş.

senin eşin olacak kişiyi onlarca erkek elini tutmuş ve belki daha fazlasını yapmış. bunu nasıl kaldıracaksın. hiç mi miden bulanmayacak?

namazlarda sonra ısrarla ettiğim bir dua var, allah'ım nolur ama nolur bu tarz bir kızı karşıma çıkarma sana deli gibi yalvarıyorum. amin.
(bkz: onun bunun elinden geçmiş kızla evlenmek)
Alevi olma ihtimalleri yüksektir.
Genelde uyuz kızlardır. Çirkin de olabilirler rağbet görmek için kaşar gibi davrana davrana sonunda kaşarlık mertebesine erişmiş kızlardır. E liseli abazanlığı diye birsey var.
en büyük zevkleri başka erkeklerin kollarında yaşayan kadınla nasıl evlenilir amk aklım almıyor. durumdur. evet.
merakli kizlardir. Genelde ust sinifdakilerle takilirlar ve bunun cool oldugunu dusunurler.
meslek lisesinde okumuş kızlardır. bizim okul mesela kimya ve bizim teknik resim bölümü hariç kız yoktu. 1000 nüfus vardı 50 kız falan vardı maksimum. aynı bizim uludağ sözlük gibiydi karanlık günlerdi.