bugün

Liseyi okuduğuna şükür edin.o bile şüpheli.
Lise mezunuyken yedek subay olarak nasıl askerlik yaptı o zaman bu dünya lideri.

arkadaşım adamı eleştireceğimiz yerden yere vuracağımız 1 milyondan fazla yer varken gelmişsiniz diplomada diploma.

Adam yedek subay olarak askerlik yapmış. Adamın askerlik yaptığı yıllarda kimler yedek subay olarak askerlik yapabiliyor? yüksek okul mezunları. Yani fakülte, yüksek okul vs. Ayrıca bildiğim kadarıyla o zaman ki genelkurmay başkanı en azından selam vermeyi beceren biridir.

Şimdi saçma muhalifliği bırakalım adamın cdden eleştirilecek geri kalan milyon sebebe yönelelim.
Dünya yöneticileri bir insan veya Dünyalı olmadıklarından olmayan liderdir. ülke millet din ve siyasi partileri yönetenlerin özgün fikirleri ile yönettiğini sanmak doğru değildir. hepsi tek bir kişi tarafından yönetilir o da Dünyayı yöneten Dünya dışı ırktır.

ve hiç bir ülke millet din veya siya parti yöneticisi insan veya dünyalı değildir. insan görünümlü istilacılardır.

daha burada ne mezunu olduklarını tartışıyorsunuz.
Bu hainlere inat herşeyi cumhurbaşkanlığını, başkanlığı falan bırakıp ygs ye hazırlanıp bunlara Üniversitesi nasıl okunur göstermelidir sayın reisimiz.
Eved.
Abicim biri size iftira atsa, sen onu küçük düşürmek için kanıtlarını suratına çarpmaz mısın? Ben öyle yapardım. Ben değil belgelerim konuşurdu. Ama şu zamana kadar yüzümüze çarpılan hiçbirşey yok.
işin o kısmında bile şüpheler olan mevzudur. imam hatip falan deniliyor ama malum diploma krizi yaşanıyor her sorulduğunda..
(bkz: amına kodumun liselisi)