bugün

sorunlu bir telefon.

anneminki 6-7 aydır kafayı yemişti. nihayet aldığı mağazaya götürdük faturamızla servise gönderdik.

artık sorunu çözülür diye umut ediyoruz. garantisi 12 ay mıydı hatırlamıyorum! artık lg g4 sorunlu olduğu için garanti var, yok bakmıyorlar herhalde.
5 günde cebimde 3 parcaya ayrılan telefon.
kaldırıp duvara atmak istediğim telefon. bir de bu çıktı ya kapanınca 10-15 dk da açılıyor android başlatılıyor yazıyor. anlayan beri gelsin.

edit: uygulama sayım az.

Android başlatılıyor 1 uygulamanın da 1 i güncelleniyor gibi bir şey diyordu o durumdayken screenshot alınmıyor .
lg g4 beat kullanıyorum. Hayatımdan defolup giden insanlara bu kadar içten sövmemiştim ben bu telefona sövdüğüm kadar. Geçmiş olsun sayın yazar.
2015 yılından beridir kullandığım; hiç kasma yapmayan, oyunları stabil şekilde oynayan telefonum. anakartı bozulana kadar yeni bir telefon almaya gerek yok.

batarya ve telefonun kapanma sorunu olanlar 100tl gibi bir ücrete orijinal batarya alarak yollarına devam edebilirler.
3 yıldır sorunsuz kullandığım telefondu. en sonunda batarya krizi bana da uğradı. işin kötüsü çok telefonla konuşan biri değilim ama tam da yarayacağı sırada kapanıyor meret. miadını doldurdu. ama kapalı ekrana parmakla dokununca açılması özelliğini unutmayacağım. o güzel bir pratik. onun dışında aynı diğerleri gibi işte.
almayın aldırmayın kronik anakart sorunludur. demedi demeyin eni sonu zortlar.