bugün

leyla güzel kadındı. gerçi evlenmiş allah mesut bahtiyar etsin.

konulu nihat doğan videosu:
https://www.youtube.com/w...h?v=vV-4DkWcAm0&t=32s
evlenmiş aq.

https://www.milliyet.com....den-mujdeli-haber-6792404
ismi güzel hanımefendi.
(bkz: güzelliği abartılan kadınlar)dan birisi
yılan gibi hanımefendi maşallah.
cebimdeki yabancı filminde de rol almıştır.
son paylaştığı fotoğraf ile gönüllerimizi bir kez daha fethetmiştir.

görsel
güzel kadın. ama yapay güzel gibi duruyor. böyle bir dokusu var sanki gerçek değil gibi. avrupai havası var. kaldı ki yurtdışında büyümüş.
En güzel oyuncu. Ciddiyim, çok güzel. Fakat 2.5 yıllık sevgilisi yakışıklı değil. Para babası da değil. insan umutlanıyor aşk işte.
baktıkça baktıkça daha da güzelleşiyor. klasik bir eser aq.
alman - türk melezi güzelliğine sahip olup, çok tatlı bir yüze ve güzel bir fiziğe sahip kişidir.
es es dizisinde irem kararkteriyle tanınmış olup şu anda kızım dizisinde veteriner ablayı oynamaktadır.
görsel

ne denebilirki..
Haydaa.. ulen daha şimdi tatlı intikamın final sahnelerini izliyordum.. güzel hatun allah mutlu mesut etsin.. ne diyelim?
evleniyormuş. allah sahibine bağışlasın.
Dizideki atın bile kendisinden daha iyi rol yaptığı bir gerçektir.
daha önce güzelliği abartılan diye yazarak hata ettiğim, kızım dizisinde güzelliğini ve tatlılığını görünce güzelliği abartılmayan gayet bir hoş kız olduğunu düşündüğüm oyuncu. hatta faal olarak türkiye'nin televizyon ekranında ki en güzel kadını diyebilirim. allah sahibine bağışlasın. izlemiyorum gerçi ama sanırsam öyle magazin programlarına da çok konu olmayan hanım bir karakteri var gibi.
bende böyle bir kadın istiyorum.
güzel olgun dolgun diyorum.
her dizisinde zengin, iş güç sahibi, asil kadın tiplemelerini oynayan oyuncu.
allah affetsin ilik gibidir.
lydia ismini gördüğüm an anlamalıydım böyle bir türk kızı olamayacağını..

görsel
kepçe kulaklı kadınlar genelde güzeldir.
Dümdüz bir kadın bir artısı yok.
Doğal guzellik, güzel doğallık. Bu kadını izlemişim ben meğer inceleyince farkettim.
Bir de hem seviyor sevmiyordaki irem e hem nehir Erdoğan'a benzettim. Enteresan bir kadından 3 ünlü çıkarttım.
sosyal medya hesabından son paylaşımı;

görsel
en güzel türk ünlüdür. tatlılığı süründürür