bugün

Unut! Unutamam dediğin ne varsa hepsini unut. Hatırlamak yorar insanı.

görsel
''bunun yanında ne içicez? tabi ki çay. çay erdal bakkalda içilir. erdal bakkal.. erdal bakkal.. eeerdal bakkal.''

bu dizi hayatı berbat bir şekilde giden, canı sıkkın, bıkkın insanların bir ilaç niyetine izlediği bir kaçış yoludur.
ilk 8 bölümü harika sonra bayıyor açık ve net.
çoğu kişi hüzünlü sahnelerini seviyor. o kısmını neden seviyorsun kardeşim. komedi dizisi bu. millet sevdikce de hababam o sahnelere agırlık verdilerdi. neyse fazla uzun sürmedi.
hüzünlü sahneleri sevenler gidip diğer dizileri izlesin bol bol hüzün var nasılsa.

bize, bi çuval para bulup "napıcaz parayı ya diyip gelene geçene dağıttıkları sahneyi, "deme babaya öyle" diye azar işitilen sahneleri, orhan abi nin "öp bakıyım elimi" dediği sahneleri bıraksınlar.
senaristi yakın zamanda ölümlü trafik kazasına karıştığı için hapsi boylamıştır.

(bkz: emrah serbes sonunda t yok) açık ve net.
herkesin hayranlıkla anlattığı fakat ısrarla izlemediğim dizi.
Asıl izleyici kitlesinin haricinde kalan ergen tayfasının bok ettiği dizi. Bu ülkede popüler olan her şeyin sonu bu boktur. Hatta bu işi bok edenler bir bölüm dahi olsa l&m izlememiş, twitter, instagram gibi sosyal mecralardan takip ettiği kadarı ile konuşmaktadır. Bu diziden bir bölüm izle desen sonuna kadar sabredebilecek ergen tanımıyorum çünkü zeka kültür ve seviye yetersiz kalır.
başlığı görünce dayanamıyorum çok iyiydi ya özledik ayrıca ilgilileri için hikayesini buradan ulaşabilirsiniz.
yapımcısının sanat eseri yarattığı dizi.
Efsaneyi hortlatalım. L&m evini satın almak benim hayalim.
bir türlü oturup doğru düzgün izlemeyemediğim dizi. ama çok güzelmiş herkes öyle diyor.
ilk leyla gittikten sonraki kısmı izlemek vakit kaybı arda falan hep çıkıyor zevki yok açık ve net.
Ergenlik dönemime denk gelen bir dizi. Dostluğu, sevgiyi, samimiyeti öğrendiğim dizidir.
içlerinde en çok gülen, insanlara destek olan, insanların abi deyip başı sıkıştığında çağırdığı, renkli ceketiyle vurdumduymaz vurdumduymaz gezen ismail abi aslında en çok acı çekenleridir.

bu da leyla ile mecnunun hayata dair en iyi tespitidir, bence.
eğer başıma bir şey gelmeyecekse;hoşlanmıyorum.
şu an trt'de 38. bölümü yayınlanmaktadır. bilmem kaçıncı defa ve izliyorum efendim.
mecnun leylayı sever ama leyla mecnunu sevmez. bunun üzerine acıya dayanamayan mecnun kendini çöllere vurur. zaman geçtikçe leyla sevgisi Allah sevgisine dönüşür. bir söz vardır; yaradanı sevdim yaradandan ötürü. bunun örnek bulmuş halidir.
(bkz: neden troll) ?
görsel
görsel
Absürt Türk dizisi. Şu an trt1’ de yayında.
3 bölümlük mevzuyu inatla senelerce göstermeye çalışan boş beleş dizisi. 8 bölüm izleyip bıraktım açık ve net.
görsel
Bu diziye gülen net çomardır. Bir ismail abi varmış da ismail abi.

He çok komik amk.
ergenlerin vazgeçemediği saçma sapan asalak bir dizi.

iyi ki de bitti. bunun gibi ipsiz sapsız dizilere ihtiyaç yok.

bunu izleyen adamda da zerre beyin kalıntısı bulunmaz.