bugün

her gece en son senin sesini duysam diyerek beni bitiren mecnun' u barındıran dizilerin dizisi.
aziz yıldırım ve samet göndermesiyle kahkaha arttırmıştir.
ismail abi yanayım yanayım söylüyor, sesli güldürdü.
ısmail abi kullerinden doğup geceye damga vurmustur .
ierdal abi*: onu küçükken sessize almışlar.

Fakat adam dostoyevski falan dinlemedi tuttu onu da getirdi ya lan.
(bkz: hayallerin ev ortamı)
ismail abi duvardaki remin şarkısı ile gangnam style'a ne güzel de duruyor resmin duvardaaaa.. ne diyecektim; hah ne güzel de gönderme yapmıştır...
leyla, mecnunun içini keşfe çıkmıştır ama kaybolmuştur.
zenginin teki ismail abiye:

-gel benim yerimde çalış, çok zengin yapcam seni çok
+vallaha mı? sigorta da yapcan mı?
unuttuk ya la. Harbiden bugun leyla ile mecnun olduğu aklımdan çıkıvermiş. Mevsim deeğişikliklerindendir herhal.
Neyse bugün ki bölümümü yarın izleyeceğim dizi.
71. Bolumde Mecnun un vicdaninin bogurtulerini duydugumuz dizi.
"kancık" kelimesini bu kadar çok kullanan mecnun'a şaşırmış olan mutlaka vardır.
1.sezon kalitesinde, son zamanların en güzel bölümü 71.bölümdür.
(bkz: enfes)
salya sümükleri coşturacak cinsten bir final beklemekteyim. Acılarda yalnız olmadığımı hissettirin ulan!

Düdüt: bağlama versiyonu iyi oldu yalan'a. Ayrıca o hidayet'in ifade neydi lan öyle, sevdadan kararmış gözler (bkz: yea beybi).
--spoiler--
hidayet'in 'asıl sen beni tanımıyorsun mecnun abi!' demesi nedense ürkütmüştür beni.

onur ünlü'nün geldiği belli olmuştur ayrıca.
--spoiler--
efsane geri döndü galiba diyebileceğimiz cinsten bir bölüm sunmuşlar bizlere.
dizinin başını kaçırdığımdan bu haftaki bölümü kim yönetiyor görememiştim ama diziyi izlerken sahnelerde onur ünlü havası vardı aynı 1.sezondaki gibi.dizi biter ve yönetmen onur ünlü,ellerine sağlık onur abi.
onur ünlü olmadan fernandes'siz beşiktaş'a benzeyen dizi.

hiç çekmesin elini şu diziden. Bu kadar mı farkettirir bir insan kendini.

edit: beethoven'ın "yanayım yanayım" sahnesiyle sandalye koltuk üstünde adam bırakmadı herhalde.*
--spoiler--

mecnun is back in town.

--spoiler--
keşke hido'nun indiği otobüsün üzerinde at seyehat yazsaydı, at tv 'den sonra harika birşey olurdu,
burak reyis sende insansın biliyorum ama bunu düşünmeliydin.
benim gibi birine bile ''allahım allahım'' nidaları attırmış dizidir. kendimi zeynep çamcı'ya ihanet etmiş gibi hissediyorum ama son bölümle kanaat getirdim ki melis birkan olmuş.
hemşerim olması münasebetiyle hidayet'e farklı bir gözle bakıyorum bildiğin tipik çankırılı tipi.*
Onur Ünlü'nün döndüğü belli olmuş ve parlatmıştır. Olaylar olaylar diyorum, ve yeni bölümünü bekliyorum.

editto: 7373. entry'i yazmama ne diyorsunuz adi pislikler?
ismail abinin söyledigi sarki muhtesemdi ve genleri yine sasirtti. gangam style, samet ve dostoyevski espirisi tek kelimeyle sahaneydi. sesin nedenini bulmak için dedenin, mecnun senin içine girmek gerekiyor dediginde mecnunun halleri bitirdi. sözler yetersiz anlatmaya öyle güzel duygular yasatdi yine.
son haftaların en iyi bölümü biraz önce bitmiş olan dizidir. en büyük kanıtı da akabinde sözlükerin ikisinde de * 40 küsür entry almasıdır. geçen haftalarda bu sayı dizi oynarken 2-10 arasında bir toplamdaydı. tabi ki az eskiye nazaran ama biz burdayız mesajı nettir.
sonunda beklentileri karşılamış dizidir. daha iyisi de olabir tabi.
yine izlerken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varılmadığı bir bölüm olmuştur.