bugün

bu sezon leyla gelmiş hoş gelmiş de abi bir de kötü karakter soksanız daha iyi olmaz mı?
--spoiler--
mecnun: "Eylül babam öldü"
--spoiler--

Bu sahnede Mecnun'un ses ve yüz ifadesi bir hayvan gibi böğürmeme neden oldu. baban ölse eylüle mi koşacaksın armut *
hala gülüyorum. allah belanızı vermesin ya.
Ayran al gel deyince koşarak giden ve mecnunun ı run dedi koşarak gitti esprisini yaptığı leylası olmayan trt teyi ipten alan izlenmesi gereken dizi.
imdb de 5inci sıraya yerleşmiş house ve adı aklıma gelmeyen bir cok cnbc dizilerini geride bırakan otoriteler tarafından kendi tarzı oldugu kabul edilen 3üncü sezona girdigi halde hala ülkemizde hala reyting alamamış bir dizidir.Dizide absürt ve fantasi komedi baz alınsa da dram daha agır konuludur. leylası ölmüş bir mecnunun günümüze uyarlanmış halinden cıkabilecek absürtlükleri fazlasıyla bizlere izletmektedir. bu dizide en hoşuma giden şeyse her an herşeyin mümkün olabilmesidir tarihe olan göndermeleri benim favorimdir
bkz: http://www.youtube.com/watch?v=njY62sMqckQ
http://www.youtube.com/watch?v=ohra8B8XWjY&feature=fvst
http://www.youtube.com/watch?v=LKsDP32m_mo
trtnin iddaalı yapımları arasındadır. bir avrupa yakası tadı veriyor izlerken.
görsel
ayran sallama sahnesi ile iyi güldürmüştür son bölümde.
--spoiler--

eskiden olsa böyle şeyler söyleyemezdim, hiç konuşamazdım;

ama konuşmak lazım artık onu öğrendim.

kafamdan ne geçiyorsa açık açık söyleyeceğim,

hiç umrumda değil hiç birşey.

çünkü söyleyemediğin zaman ne oluyor biliyor musun;

o kelimeler böyle büyüyor içinde büyüyor şişmeye başlıyor çürümeye başlıyor sonra arta kalan bir kaç tane kelime oluyor..

onları da hiçbir zaman söyleyemiyorsun!

--spoiler--
bu başlığa yazmaya doyamıyorum, ek bir bilgi olarak

"leylası olmayan mecnuna döndüm," demiştir ferdi tayfur, olsan içmez miydin benim yerimde adlı eserinde.
65. Bolumde mehmet erdem'in konuk oyuncu olarak rol alacagi dizi.
herşeye rağmen türkiyedeki en iyi dizidir.
siz gidin herkesin 'hakim bey'e seslenişinin sesi olan mehmet erdem'i kaçırın bide 'kim ki o? kaçırmaya değer mi?' diye replik yapın.

her hafta izlenilesi dizi.
siz gidin herkesin 'hakim bey'e seslenişinin sesi olan mehmet erdem'i kaçırın bide 'kim ki o? kaçırmaya değer mi?' diye replik yapın.

her hafta izlenilesi dizi.
ruhu var sanki bu dizinin.
son bölümünde ''babam ölmüş yaaa'' repliği yarmıştır.
(bkz: melis birkan)'ı seviyoruz ama leyla karakteri ile diziye uymamıştır. (bkz: ali atay)ın yanına sanki biraz toraman kaçmış.
alalım bi kilo eruk yolda giderken yeruk ismail abi çok fena adamsın sen ya.

http://www.youtube.com/watch?v=KbcGyZ-ICq4
yeni sezonun ilk üç bölümüne baktığımız zaman, ilk sezon havasında seyreden dizidir. o kadar çok atıp tuttuk, 'bu sezon çok kötü olacak, bir ton oyuncu çıkarıldı, mecnuna da kız dayanmıyor' diye. ama resmen söylediklerimizi bir bir yiyoruz.

melis birkan şimdilik sırıtmıyor. sanki bayadan beri bu dizide varmış gibi. tabii ki de ezgi asaroğlunun yerini tutamaz ama, olmuş gibi. tabii bunlar 3 bölümle ile ilgili bilgiler.

mecnunun zaman zaman hal ve hareketleri ilk sezonun ilk bölümlerindeki gibi donuk olabiliyor. bunu kötü birşey olarak algılamayın sakın.

bu sezon daha az bir oyuncu kadrosu mevcuttur. ama ben bile şaşırdım bu performansa ne yalan söyleyeyim.

bu arada kamil ile metin amcaya ne oldu çok merak ediyor ve yeni bölümünü sabırsızlıkla bekliyorum.
melis birkan ın ağzını birleştirip gözlerini açması gerçekten çok hoş. ama çok merak ediyorum çok aramışlar mı bu kızı.
at gibi ya, evet evet bildiğin at.

--spoiler--
mecnun:
otuzdörtbinikiyüz milyar mı?

ismail abi:
sanki üçün beşin hesabı yapıldı az önce burda o biraz canımı sıkar gibi oldu.

--spoiler--
"sinirimden kalp krizi geçiremedim."

skender abi
"aktör değil, traktör."

ismail abi
(bkz: yaban çakalı görmüş insan sırıtışı)
her sezon olduğu gibi bu sezonda muhteşem.
skender abi şimdiye kadar mecnuna fiske vurmamışken kemerle dövmesi tuhaftı biraz.

- yaban çakalı muhabbeti sırasında yavuzun halleri yerlere yatırdı.
melis birkan leyla rolüne cuk oturmuş. sanki yıllardır bugünü bekliyo gibi mimikler, konuşmalar falan. çok tatlı la bu hatun.
hayranlarının kısaca 'lm' diye adlandırdıkları dizi.
mesela ; lm bu akşam mı la ?
güncel Önemli Başlıklar