bugün

harika kalçasıyla ve sesiyle(!) insanları büyüleyen, değeri anlaşılmamış büyük sanatçı.
okan bayülgen'e * zamanında kokan bayıltan diyen şahıs.
her insan güldüğünde biraz bile olsa sempatik olur..
lerzan mutlu'da tam tersi..
her insan konuşurken biraz olsa dikkat çeker..
lerzan mutlu'da tam tersi..
lerzan mutlu için milyonlarca antipatik yazı yazılabilir.. çirkinimsi itici insan..
show tv spikeri seyhan ı evlendim diye kekleyen ünlü.
peynirler diyarının saçma şarkıları iğrenç sesiyle seslendiren tempra şekilli bir kadındır kendisi.
komple diş*
yapmacık insan tipinin en nadide örneği, kendini reziledebilitesi son raddede olan gereksiz kişiliksizlik ...
1.5 metre boyunda yürüyen diş ve bir kaç kg et..
sanırım 32 yada 33 numara ayakkabi giyen kişi.
geçen "bizden kaçmaz" programında izlediğim altyazıya göre** seda sayan için en doğru tespiti yapan kişi olmuştur.

söyledikllerinin tam metni aynen şöyle*;
--spoiler--
Kıbrıs'taydım, süper geçti. Dönüş uçağında gördüğüm sevimsiz yüz hariç; bırrrrr! Kâbus gibi, anladınız siz onu:) Bir insanın estetikten gözleri kapanır mı yaaa korkunç;) 7 kocalı Hürmüz mü desem ya da 777777 kocalı mı desem, hahahhh;)))). Söyleyecek çok şey var da neyse! Hep ekmeğimle oynadığı günler geliyor da aklıma, insan nasıl bu kadar kötü olup iyi rol yapabiliyor anlamadım. Uçakta beni görünce ne yapacağını şaşırdı.
--spoiler--
ikisini de sevmem ama lerzan mutlu bu kanısında çok haklı valla...*
ağır makyajın en yakışmadığı kişidir kendisi.
dişinin dibine küfredilesi insan.
Seda ablasının yolunda ilerleyen, cahilliği ve patavatsızlığı doğallık diye yutturmaya çalışan nadide şarkıcımızdır. sabah programları teyzelerinin gözdesi olma yolunda yaptığı çalışmalarda başarılar diliyoruz.
Çakma Seda Sayan. Her yerinden basitlik akan kişi.
1.40 boylarında, salt etten oluşmuş sarı kütle. her yerinden iticilik akıyor lan.
kendi kendine küçük seda sayancılık oynayan insan.
boyutlarına bayılmama karşın kalan her şeyiyle midemi bulandıran kadın. bir dur be kadın. iki dakka kadın gibi ol. ne bu seda jr.'lıklar? çingeneden başka örnek alacak şey bulamadın mı?
en büyük rakibesi pınar eliçe dir.

(bkz: pınar eliçe vs lerzan mutlu)
nasıl olur da hala televizyonlara çıkar diye kafa yormamıza sebep olan bir din profesörünü ısıracak kadar gereksiz işler yapan kadın.
(bkz: nihat doğan ve lerzan mutlu dan doğan çocuk)
seda sayan copy lerzan mutlu paste...
görüntü kirliliğidir.
sarı saç boyası + kırmızı ruj + takma kirpik + yeşil göz + beyaz kazma diş + bol pudra fondoten = lerzan mutlu .
cıne 5 teki yüksek topuklar programında konuklarına sıklıkla

"peki bişey sorucam diyerek soruya giriş yapan abartılı bayan.
gazinoya giderken tv stüdyosuna uğrayıp program sunan bayan.