bugün

kendisinin bir sucu yok yedek kulubesinde bir tane orospu evladi var suclu o.
Penaltı atsın diye dk.120'de oyuna girip son penaltıyı kaçıran futbolcu.
bizde de amartey var, aynı kalitede...
Büyük oyuncu. Cuk oturdu savunmamıza ve kalitesini belli ediyor.
ilk geldiğinde de yazmıştık...bu tip oyuncuların mevcut yaşları itibari ile performanslarını belirleyen şey fiziki durumlarıdır. zira bu tarz oyuncular hali hazırda kalitesi belli ve üst düzey oyuncular. adamın fiziki durumu gayet iyi ve gayet güzel top oynuyor fenerbahçe için gayet isabetli bir transfer.
yavaş falan diye eleştiren fenevlilere bizde amartey var, değiştirelim isterseniz diyorum...
hayalim hep italyan bir topçunun fenerbahçede olmasıydı onuda en sonunda gördük. fena derecede istekli oyunu iyi okuyan geriden ceza sahasına uzun pasları rakiplerin korkulu rüyası olacak gibi. iyi gözlem yaptım tam psikopat tabir edilen tiplerden biri umarım sikindirik sarı kırmızı kart görmez.

007, adam 2-3 gün önce geldi daha, o yüzden 11 başlamadı ilk maçta. serdar’ın yedeği olmayacak tabi ki ahahaha.

italya’nın gelmiş geçmiş en iyi stoperlerinden. Umarım bizde de çok başarılı olur.
doğru transfer.

yaşlıymış, maşlıymış....

bunlar hikaye.

becao-djiku ikilisinin ana yedeği kim olsun ? yetersiz samet mi, kronik serdar mı, ismail yüksek gibi 6'dan devşirme mi, jayden gibi bekten devşirme mi, yeni reşit olmuş yusuf mu, 50 yaşındaki bonucci mi ?

herkes, 50 yaşındaki bonucci'yi tercih eder.

bonucci'nin yaşı da 50 değil.
Benim izlediğim en iyi savunma oyuncularından biri. Yaşı çok önemli değil bizim lig için, gayet oynar.
Biz gelen kaliteli oyuncuya kaliteli demeyi biliriz. Sikik sikik konuşanlar ağzının yayını düzeltsin yeter.
Serdar aziz çıktı yerine girdi. Eğer ben bonucci olsam ve biri beni serdar aziz in yedeği yapsa o adamı çeker vururum. Hakaret lan bu resmen adama.
oyuna girdi.
ilk hava topu pozisyonunda iki antepliyi yıktı yere.
tank.
Fenerbahçe tarihinin 4. italyan futbolcusu oldu.

https://www.ntvspor.net/f...-65a10bb963b1ce005a02f2b3
ingiltere Premier lig ve Almanya Bundesliga'nın gençleşmeye çalışırken, bizim süper Ligin git gide yaşlanması tam komedi.
icardi sen tatil yapmaya devam et koçum adamlar inci gibi diziyor takımlarını çakıp geçecekler ortada galatasaray da kalır mı ileride şüpheli...kendilerine çeki düzen verip toparlamazlarsa.
Aslında takım tutmuyorum bende kendimizi saldığımızda her şey daha kötüye gider ondan.
At gibi olmak lazım.
Teknik direktörleri bunu yapmıyorsa.
Şikayet etmeleri çok normal.
Fatih Terim alasını yapardı...
görsel
görsel
görsel
Bundesliga'da kümede kalma mücadelesi veren takımdan transfer edilen italyan futbolcu.

görsel
fiziki durumu önemli. performansını o belirleyecek. eğer yeterli ise gayet de oynar bizim ligde.
Sametle iyi bir ikili olur becao donene kadar.

Osterwelde de artik kendi pozisyonunda oynar. Adam aylardir stoper, delleniyor oglan. Swh.

Bu arada bonucci 6 ay oynasa bile yeter fenerde.
form geçici klas kalıcı. hiçbir zaman yırtıcı,kemik kıran bir stoper değildi. lakin uzun paslar,oyun görüşü,liderlik vs büyük topçu. oyunu açma konusundaki meziyetleri sayesinde belki 6 numara transferi bile yapılmaz ise şaşırmam.

evet yaşı fazla bende karşıyım bu yaşta topçuların alınmasına lakin kısa süreli bir sözleşme olacağı için sorun yok. sevgili galatasaraylı yazarlar;

-siz değilmiydiniz 38lik ramos için ölen?

-siz değilmiydiniz hamburgerci ndombele için ölen,sakatlıklardan dolayı kimsenin yanaşmadığı ziyech için ölen, transfer çalımı atacaksınız diye 6-7 milyon alan zaha için ölen,25 milyon ederi var büyük topçu dediğiniz tete için ölen ?

e ne verim aldınız bu topçulardan ? bok attığınız dzeko,tadic vs oynuyor işte. bırakın bir gelsin görelim 2-3 ay sonra sürünür ise o zaman bok atarsınız.
Dalga geçen gs'liler derbide icardiye yapacağı markajdan sonra dizlerini dövecekler.

Hoş geldin general !
Gsli sbag’a bak zahahaha. 38’lik ramos’un peşinden koştunuz. Hadi onu geçtim futbolu bırakan endombili’yi aldınız. Zaha naptı? Ziyech peki? Angelinho? Tete? Pikardi bile penaltı dışında atamaz oldu. Yaşlısı yok bu işin. Profesyonel olmakla alakası var. Bak dzeko’ya. Bak tadic’e. Bonucci bu lige gelen, pepe ile birlikte en yıldız stoper oldu şu an. Ligi donunda sallar bu italyan. En az 1.5 yıl üst düzey oynar.

Hoş geldin kral.
bir dahaki sezon dzeko ile birlikte huzurevine yatacak olan futbolcu.

amk 37 yaşında topçu mu olur.
sene başında transfer olduğu Union Berlin'de forma şansı bulamayan zaman zaman disiplin sorunu yaşayan 37 yaşındaki italyan futbolcu.
Şef Danilo Zanna 'nın kuzeni bu adam.
danilo ile aynı evi paylaşacak bir süre.