bugün

göz kapağının altına takılan gözlük.
dün 1 saat uğraştığım ama sonunda başardığım hede hödö.
acayip rahat yıllardır ne diye gözlük kullanmışım.
insanı yeniden doğmuş gibi hissettirir.

ilk 2 gün takması değil de çıkartması işkence eder. ama 3.gün ile birlikte artık saniyeler içerisinde takıp çıkarabilirsiniz.

not: hijyen olduğunuz sürece, uyumadan önce, denize/havuza/duşa girmeden önce çıkardığınız sürece her yaş grubunun kolaylıkla kullanabileceği bir icattır lens.
takıp çıkartma konusunda master yaptığım hede.

artık ayna dahi kullanmıyorum, düşünün ne kadar ilerlediğimi.
futbolcu olanı vardır bir de kerataların.
Büyük buluştur. Gözlük kullanmayı sevmeyen, kendine gözlük yakıştırmayanlar için baş tacıdır.
Konforu markadan markaya farklilik gosteren goz kusuru duzeltme seysi.

Ilk denedigi lensle rahat edememis olanlara mutlaka diger markalarin lenslerini denemelerini oneriyirum. Optiklerden sadece tek cift deneme lensi satin alabiliyorsunuz, tum kutuyu almasaniz da olur.
Mesela ben bausch&lomb ve acuvue ile hem rahat edemiyorum, hem de goremiyorum duzgun. Airoptix ise adeta bir rahatlik abidesi.
Bu tavsiye lens solusyonu icin de gecerli. Renu solusyonlar gozumu yakarken optifree nin tum urunlerini harika buluyirum.
Hayatimda oldugu 3 senedir kendisine minnet duydugum ve bu minnetim devam edecegi gozluge alternatif kankimdir bu korlukle degil sokaga çıkmak önümü görmüyorum gece cikarmaya bile gerek yok.
Gözlük yerine alacağım nesne .
Gözlük yerine kullanmadığım yıllarıma yandığım nesne, ki bu yıllar maalesef ki ergenliğimi kapsıyor.

Tereddüt etmeyin. Mutlaka kullanın.

Uyuyorum, uyanıyorum, makyaj yapıyorum, duş alıyor, denize giriyorum. Bir aylık lensi iki ay kullanıyorum. Kendi gözüm gibi ya.
bulandan, geliştirenden allah razı olsun.

Tabi tavsiye edilen kullanım şekline uyup her gün lensi çıkarın solüsyonunda bekletin.
Kuruyandır. kurudu evet.
gözlük takmak istemeyenler için güzel bir çözümdür.
Rahatlıktır.

Ancak lensle zorunlu olmadıkça uyumayın, duş almayın, denize girmeyin. Giren, uyuyan var mutlaka ama siz girmeyin, uyumayın çünkü göz şakaya gelmez.

Makyaj yaparken gözün içine girmemesine dikkat edin, temiz tutun. Tekrar söylüyorum göz konusunda titiz olmalısınız. Hunharca kullanmayın çünkü iltihap kapması durumunda birçok ilaç kitliyo doktorlar. Tisikkirler.
rahatlık değildir. her gün kuruluk yapan şey rahat olur mu?
rahatlık laser ameliyattır, prk'dır. tavsiye edilir.
periscope terminolojisine göre sadece göze değil kaşa, saça, buruna, dudağa, kola bacağa, bilumum azalara takılabilen bir estetik aracıdır.
alışınca çok rahat olan göze yapışan gözlüktür.

sonra yatıp televizyon seyretmeye çalışınca gözlüğün batması yok, duşa yanlışlıkla gözlükle girmek yok.
Numaraliysa bile şeffaf olmalı.. öbür türlü çok yapmacık.
Aqua şeffaf lens fazlasıyla rahattır. Öyle ki aylık lens 2 aydır gözümde bunları okuyunca aklıma geldi. 1 yıldır aqua lens kullanıyorum ve sürekli gözümde olduğunu bile unutuyorum. 1 yıldır herhangi bir batma, kuruma yaşamadım.
Fransa liginde bir takım.
Orta sondayken Annemin lenslerine cok heveslendigim icin kadin kiyamayip bana da yesil bir cift siparis etmisti. Uzun ugraslar sonucu taktigim zaman komutan logar gibi bir yansima vardi aynada. Korkup ciglik atmistim, o gunden beri renkli lens kullanmiyorum.
Takmasina alistik sukur de bir de cikarmanin kolayini bulsaydik iyiydi. Arada ilaclarim icin cikariyorum gozum cikayaziyor bu meret cikmiyor. Agzini burnunu kirdigim.
5 yıldır aralıksız kullanıyorum o kadar kanıksadım ki anlatamam,

Tersi düzü vardır, ters dönmüş olabilir ondan da takamazsınız.

Takarken gözü sağa sola hareket ettirme daima tam karşıya bak ve daireye dokununca lens hemen aşağıya bak ve gözlerini bir kaç kez kırp kendi yerleşir.

Canım lenslerim ya. Fuck gözlük!
Fransa futbol liginin bir türlü gelişme gösteremeyen silik takımı.
Alcaine göz damlası damlatırsaniz hafif bi anestezi yapar ve akabinde rahatça takabilirsiniz.
8 yıldır kullanıyorum. hayat güzel. gözleriniz 4.5 derece miyopsa lens sizin için tapılacak bir icat olabiliyor. gözlük ne ya.