bugün

görsel

kütür kütür efendim.
Sevişmek icin klip ceken müzisyen.
eserlerinden adele dinliyormuşçasına keyif alınabilen bayandır, hoştur.
fiziğiyle birlikte stüdyo kayıtları gereğinden fazla iyi olan sanatçı. lakin gel gör ki konserleri tırt.
elleri kocaman olan, şarkıları mikemmel olan şarkıcıdır.
görsel
zamanının en iyi kadın sanatçısı.
şarkıları falan güzel de konuşunca ağzından narsizm akıyor... her şey çok anlamsız falan der gibi yapıyor ama kendisine olan hayranlığını anlayabiliyorsun. herkesten farlı olduğunu kanıtlamaya çalışmak, farklıymış gibi davranmak çok saçma... yiyip içip osuran varlıklarız işte.
severek dinlerim fakat lana del rey'in sesinin anestezi ile aynı etkiyi yarattığına yemin edebilirim.
görsel

Şöyle bişey
ilah gibi kadın be.
şüphesiz güzel bir bayan olmasa eriştiği kitlenin yarısına erişemeyecek şarkıcı.
Aşık olduğum kadındır evet.
Güzel olmasaydı da gayet dinleyicisi olurdu diye düşünüyorum. Tabii müzik sektöründe güzelliğin de payı oluyordur illaki ama bu kadın özgün ve kaliteli müzik yapıyor. Kadında ses var, tarz var.
aynı sektörden binlerce kişi ile yattığını açıklamıştı en son. tutunarak yükselmiş anlayacağınız.
Değişik yorum tarzi olduğu için güzel olmasa bile dinlenirdi.
ülkesinin bayrağıyla bu kadar iç içe görünen birinin anlayamadığım amerika pazarından çok avrupa pazarının olmasını lana del rey a.k.a lizzy grant ı bir kenara atıyorum kendisi born to die ile sesini duyurmuştur ve brit ödülünü kapmıştır bir çok amerikan şarkıcı seneler sonra ancak bu ödülü alabiliyor yada alamıyor fark ettiğim kadarıyla kendisinin ruhu yaralı ve karanlıktır depresyonun kıyılarında ve derinlerinde yaşayan bir tip ve bu kadında zengin depresyonu var hani her şeye sahip olup elinde viskisi üzerinde sabahlık pencereden dışarıyı izleyen ve bunu yansıtan albümü ultraviolence di ama çoğu kişi gibi benim için lana nın yeri born to die dır özellikle ride ve dark paradise ama kendisi ne yazık ki populer kültür ve tumblr a kurban gitmiştir bazen diyorum keşke bu kadını herkes bilmeseydi canlı performansı maalesef kötüdür oturup stüdyo kayıtlarını dinle yani, sanırım bile bile mutlu olmak istemiyor alışmış çünkü bu havada yakışıyor ona ama söndü yani o da farketti born to die gibi bir şey yaratamayacağını yeni albümü yayınlanmadı diye biliyorum ama hala umudum var azıcık da olsa.
kırmızı şarap ve biraz çikolata eşliğinde, gecenin karanlığında music to watch boys to ve velvet crowbar'ıyla beni uçuşa geçirip adeta bir pilot yapan, muhteşem güzelliğe sahip olan sanatçıdır.
Estetik yığını ve ergenlerin gözdesi.
Dogustan retricali hatun.
dark paradise şarkısını bir acista %20 şarj harcayana kadar defalarca dinlediğim şarkıcı.

not: iphone kullanmıyorum.
Buğulu sesiyle beni altmışlı yıllara götüren kadın.

işte bunlar hep seks. seks mi lan burası?
Özendiğim tek insan.
Nefret ettiğim bir arkadaşım sevgilisini etkilemek için dinliyordu ve o çok güzel bulduğu sesiyle bizi bayana kadar şarkılarını söylüyordu o yüzden biraz mesafeliyim lana hanıma karşı ama sesi falan 10 numara 5 yıldız.
(bkz: bunlar hep kıskançlıktan)
Biz lisedeyken kendisi ortaokuldaydı. Hâliyle tanımazdık.
Wicked game i güzel coverlayan hoş hatun kişisi.

edit: coverlayan lana değil gemma hayesmış.
güncel Önemli Başlıklar