bugün

Hormon bozukluğu yaşamaktadır. iticidir. Marifet sanar.
adanalı veya ankaralı olabilir yada made in bağcılar.
lan mı? canın sağolsun.
erkekler; artık lütfen her şeyi sahiplenmeye çalışmayın. küfür etmek, argo konuşmak, kolunda kılla dolaşmak, saçını kısacık kestirmek vs. bu dünyada sadece siz yoksunuz. bu saydıklarım sizin özellikleriniz değil. biraz kadınları rahat bırakın. iş cinselliğe gelince kız olmadan yaşayamayan siz, yermeye gelince susmuyorsunuz. çomarlar.
Bugun hic olmayacak birine oyle hitap ettim sonradan toparlayamadim falan. Agiz aliskanligi.
oda mı sıkıntı lan.
(bkz: lan diye konuşan erkekler)

Eğer kızlar lanlı lunlu konuşmasın diyorsanız, onlara örnek olmayınız sayın erkekler...

Sözlükte kızların konuşulmadığı başlık yok ne tür insanlarsınız...
harbi kizdir, severim. evet.
Oooo testosteron, alırım bi dal.
sizene lan?
http://www.youtube.com/watch?v=yy7ImWpROXw

bunu izledikten sonra itici dememiştiniz ama.
samimi kızlardır. "abiieğ ohaa lan" kıvamındaki beyinsizler hariç tabi.
iticidir, ağzına kürekle vurun.

selam ve yevmiye ile.
Arada sırada içinde bulunduğum kızlardır. Şimdi tamam bunu her an her yerde söylersek gerçekten iğrenç kaçmaktadır ama kabul edelim ki lan kelimesi bazen ortama cidden uymaktadır. Sevgilinle romantik bir ortamda lan dersen bu senin öküzlüğünü gösterir ama bunun dışında kimse kraliyet ailesine mensup değildir. Kızlarda bazen içten olabilirlerdir sınırını korudukça. SOrun yoktur.
Kızlar erkekler diye ayırmasaydık konuydu iyidi. (bkz: Gereksiz cinsiyet ayrımı yapan entry başlıkları)
dudaklarında çok emanet duruyor ama yine de kimisine çok yakışıyor.
sonuna özür dilerim ama 'y.rraaam' ı da eklerlerse çok tatlı olan kızlardır.

kızlar yerim sizi yaaaaaaaa.
bir de bunlar, olmayan şeyleriyle koyarlar da.
Ne var konusuyorsak konusuyoruz lan!
arada kaçıyor işte.
Her sözün sonunda başında kullanirsa iticidir. Yerinde kullandı mı çokta itici olacaģını sanmıyorum. Ona bakarsanız argo her iki cinsiyet içinde iticidir ama kullanılir çoģu hayatın içinden şeyler önemli olan ölçülü olabilmek. Kusura bakmayın ama bana bir bebeğim bir tatlım yavrum diyen kızdan daha samimi gelen kızdır.
arada ağzıma çok güzel oturuyor ama mümkün olduğunca kullanmam.
Kasmaz rahattır.
Kundura arkasına basarak yürüyen kızlardır.

Okey oynarken yancıların kulağından şafak alıp batakta koz atarken de ellerinin tersini masaya vururlar.
iticiler, kabalar ve kokuyorlar.