bugün

tek bildiği futbol ve fenerbahçe olan,aklının fikrinin başka işe çalışmadığı kişileri rahatsız eder.
pilavı bile elle yiyen ab devletleri var birazcık bak ya- elle yenince lezzet ve daha iyi olduğunu düşünen belli insan toplulukları barındırıyolar- sadece ab de de yok japonlar en çok elle yenince daha iyi olduğunu düşünüyolar- yemeğe elin değmesinin her açıdan iyi olduğunu- ne kullanılırsa kullanılsın yemeğin tadını değiştirdiğini söylüyolar- nerden biliyon diceklere ingiliççe tv belgesellerini açın az. cahâl pislikler.
Taharet musluğu olmayanlar giriyor bizim neyimiz eksik kele.
Yumurtadan çıkıp kabuğu beğenmemek
Ayrıca ne işimiz var bizim AB de kokoreçten mi olalım .
ab de, ürettiği kalitesiz bardağın altı düşmesin maksadı ile önce sütü, sonra çayı ekleyerek sütlü çay gibi iğrenç bir içeceği ortaya çıkarmış, bunu da güya kültür olarak yaymış topluluğun öncülüğünde kurulan bir kuruluştur. onlar bir kere adam olsunlar.
çinlilerin pilav yiyişinin dünya kültüründe yeri olmasını bilmeyen yazar görüşü. saygı duyulmalı, üstüne gidilmemelidir.
görsel
En azından yatakta yemek yemiyoruz millet olarak. Onlar pizza ' yı tavuğu yatağında yiyebilen insanlar.
Çay kaşığıyla mı yesin aq?
çatalla bıçakla lahmacun yiyen adamın ta aq.

lahmacunu elle yemek mi ab mi deseler hiç düşünmem bırakın ben lahmacunumla mutluyum size mutluluklar der geçerim.
ab sinin amk lahmacun elle yenir.
alın size o medeni avrupa birliğinin ültra medeni orospu çocuğu milleti. 3 milyon tane suriyeli besliyoruz bu ülkede. soframıza ortak ediyoruz. bozuk para atıp dalga geçmiyoruz. karakterliyiz çünkü kansız orospu çocuğu değiliz. lahmacun çekti canım amk! arasına adana koyup dürüm yapmayanı s.ksinler...

http://www.youtube.com/watch?v=1mZ78TmZKtI
sanki ab de herkes herseyi catal bicakla yiyor almanya hollanda fransa belcika görmüs adamim bunlarinda elle yedigi birsürü sey var salak efendi misal pomfrit
bkz. pommes
akıllandım. bugünden itibaren lahmacunu sarıp çatal ve bıçakla küçük parçalar halinde yiyeceğim. ayrıca bunu yaparken üstümde takım elbise kucağımda üstüm kirlenmesin diye bir bez sereceğim.
Hayatın getirmiş olduğu hayalperestlik ile ortaya koymuş olduğu durum. Evet.
Ama oda elle yenir abi.
blazkowitz en güzel cevabı vermiş zaten.
değişik bir millettir. medeni avrupa seni kabul etmez. evet.
Yemeklerini çatal - bıçakla yiyip yüzlerini sildikleri havlulara g.tlerini (fazla söyleyemiyorum) de silen milletlerin arasına yağlı ellerle katılmaya çalışıyoruz evet; Bundan iyisi onlar için Şam'da kayısı.

Avrupa'yı, orayı - burayı magazin sayfalarından ibaret sanan şempanze, adam ilan verip gelenin çükünü afiyetle yedi, ha neresiyle yedi bilmem. Biz lahmacunu elle yemişiz çok mu la?
benim lahmacunumun lezzeti abnin fast foodunu döver.
Harbiden! Çatalla yesek bizi alırlar mı?
modern avrupa ile kendini bir tutabilecegini zanneden hayalci devlettir.

adamlar sizin gibi catal bicak kullanmayi bilmeyen comarlari neden alsin ki...
Hamburger ve patatesi elle yiyen zihniyetten evladır.
Salyangozlari lup lup elle yiyorlar lahmacun yemeyide sizden ogrenecek degiliz.
yıllardır girmek için uğraşır. evet.
ben girmeye çalışmıyorum, girmeye çalışanlar düşünsün.
Ayrıca ab vatandaşları elleriyle patates yiyor.