bugün

tabiki lahmacun.
incecik çıtır çıtır arasına limon ve yeşillik hop colayla gömülür.
diet şu bu, pek yiyemesek de severiz.
Aç olan insan ikisini de seçer.
Pizza der geçerim. Bol malzemos.
Lahmacun. Lahmacun un da içinde malzeme kalmadı. Yapan yer malzeme den çalmazsa süperdir lahmacun.
fiyat performans açısından değerlendirirsek lahmacun tercih edilmelidir.
sağlık açısından bakacak olursak lahmacun.

lezzet açısından bakacak olursak lahmacun.

ekonomik açıdan bakacak olursak lahmacun. (4 lahmacun fiyatına 1 ufak karışık pizza alabilirsiniz.)

tüm kapılar lahmacuna çıkıyor. bir de yanında ayran ve yeşillikler ile müthiş gider.
görsel

Canımı çektirdiniz.

Imparator pizzasi. *
pizzanın alacağı versus.
Hangisi kaliteli ise o alır.
lahmacun tokatlar.
ikisinede hayır demem...

lahmacun'un yanına bol kıvırcık limon yayık ayran, pizza'nın yanına da kola iyi gider.
Lahmacunun ezeceği karşılaşma.
lahmacunun eze eze alacağı versus.

oyşş.

neden pizza siparişi verdim ki?
Lahmacun bu kıyaslamaya girmek bile istemez hükmen galiptir.
(bkz: hat döner) diyerek başka bir boyut kazandırıyorum.
siverek 'te lahmacun, napoli 'de margaritha.
her türlü pizzadır. çeşitliliği ile ezer geçer. şöyle hakkı verilerek yazpılmış bir quattro formaggi nin eline su dökemez lahmacun!
pizza kazanır. varoşlar lahmacun der. evet.
Lahmacun .
lahmacun tokatlar.
yani bence pizza tamam lahmacun yerli ama adamlar daha güzel yapmış kabullenmek gerek.
aslında hakkıyla yapılsa pizza kazanır zira pizza hamuru incecik olur ve üzerinde iade gelen yeşermiş kaşarlardan tekrar imal edilen kaşar peynirle değil mozarella peynirle pizza yapılır bu durumda pizza kazanır fakat bizde pizza değil pide yapılıyor adeta üzerine yumurta da kırın bari.
ikiside sevdiğim ve yediğim ürünler.

ayrım yapamıyorum cidden.
onları yiyin üstüne de fıstıklı tereyağlı baklava yiyin gelin sonra benzinlikte pisuvara sıçın. heeeh afferim size heeeh afferim.
ikisinin de yeri ayrı be babacım.
güncel Önemli Başlıklar