bugün

(bkz: sperm bankası)
(bkz: üstüne leblebi)
"i'm gonna be a star, you know why. i have nothing left to lose" demiş. keşke kaybedecek bir şeyleri olsaydı da bu kadar büyük bir ses böyle bir bataklıkta saplı kalmasaydı; onu kaybedecek bir şeyleri olan ve bunlar için taviz vermeyen "normal bir insan" olarak tanısaydık.
(bkz: tiksinç)
zihin kontrolüne tabi tutulan şarkıcıdır.

http://ulu.so/ukre9g
zoraki meşhur edilmiş, yeteneği olmayan, vasatın altında, tipine soktuğumun şarkıcısı. maymun götüne kaş göz çiz daha çekici olur amk.

biri eksilemiş: lan millette ne mide var arkadaş. seviyosan git konuş bence.
2011 yılının en çok para kazanan şarkıcısı imiş.
2011 yılında milleti en çok soyan şarkıcıdır. ama unutulmasın ki kendisi illuminati sayesinde meşhur olmuştur.

--spoiler--
giyim tarzı, müziği ve çektiği videolar ile sınırları zorlayan müzik dünyasının asi kızı olarak nitelendirilen lady gaga, en çok kazananlar listesinde birinci sıraya oturdu.

forbes dergisinin yayınladığı,2011 yılında en çok kazanan kadın şarkıcılar listesinde lady gaga, 90 milyon dolar ile kendisine en yakın iki isimden iki kat fazla gelir elde etti. lady gaga'yı 45 milyon dolarla taylor swift ve 44 milyon dolarla katy perry izledi. listede, beyonce, 35 milyon dolarlık geliriyle 4. sırada, rihanna ise 29 milyon dolarlık geliriyle 5. sırada yer aldı. lady gaga'nın bu yılki gelirinin büyük bölümünün, kendisine gecede 1.3 milyon dolar kazandıran 'manster ball' turnesinden kaynaklandığı açıklandı. forbes'e göre en çok kazanan kadın şarkıcılar sırasıyla şöyle:

1- lady gaga, 2- taylor swift, 3- katy perry, 4- beyonce knowles, 5- rihanna...
--spoiler--
associated press tarafından "entertainer of the year" seçilmiş şarkıcı.
mide kaldıranlardan.
çirkin mirkin ama yine de aşık olduğum ünlü bir şahsiyettir. alehandro ile gönüllere taht kurmuştur.
dünyanın en iğrenç insanı listesinde zirvede bayrak tutan eşcinsel şarkıcı.
alehandro,roberto,fernando üçlüsüyle bi derdi olan kendini gagalatma meraklısı hatun.
ya çok sevilen, ya da nefret edilen sanatçılardan. ortası çok nadir.
(bkz: paparazzi)
amy winehouse'un hayatını canlandıracağını duydugum anda kafayı yedirten kadındır benim için.artık film ne zaman vizyona girerse ilk seansa girmeyi planlıyorum.
eşcinseldir erkeksidir hatta malafatı olabilir. ama çok seksi.

not : travesti zaafı olan bi erkeğim

edit : güzel değil ama seksi
son klibinde döktüren seksi - artık kadın mıdır erkek midir bilemem - şahsiyet. yalarıng.
ergen + abaza gençliğin idolu göz nuru şarkıcı. bir beyine sahip olamamasından dolayı sanırım önden topuklu ayakkabı ve et kostümü falan giyiyor . üzerinde düşünmüyor değilim.
yarrağı olup olmadığı bilinmeyen sanatçı. yani aslında fark etmez her haliyle hoş gelmiştir, çok seksidir.
türkiye'de şarkılarını ondan daha iyi söyleyen birileri var. arkada lady gaga'nın orkestrasının olduğunu düşünün. bence daha iyi:
http://www.youtube.com/watch?v=L4QzvNg0Mew
kimse bana "kadının tarzı bu" demesin. kadın resmen sekse ve sapkınlığa teşvik ediyor. ha benim için sorun yok. kendisinin hayranı yüzbinlerce minik çocuk bunu görüyor. çocuklarımızı zehirliyor.
bildiğiniz gibi küçük yaşlarda seks ve şiddet gören çocuk ilerki yaşlarda şiddete eğilimli ve ruhsal sorunlu olur.
lütfen şakirt demeyin bana ben çocukları düşünüyorum.

http://www.itusozluk.com/gorseller/lady+gaga/286161
ayrıca ciddi anlamda seksi filan değil. çok çirkin bir vücudu var. bunun vücudu güzel diyenin suratına adriana lima tükürür lan.
hiç seksi değil ayrıca öğğ... buna seksi diyendeki mideye şaşarım. olum bu kadar mı abazansınız lan?
sesi güzel, dansları olağanüstü olan idol kadın. ama cinselliği her klibinde her konserinde gözümüzün içine sokması onun negatif yönünü temsil ediyor. acaba küçüklüğünde bir şeyler mi yaşadı?
ilk çıktığında sempatim vardı. şimdi o da yok.
Ve illuminatinin kraliçesi olarak tanınıyor.