bugün

Camel ın mirage albümündeki en lezzetli şarkılarından.

rüyamın ortasında, güneş ışığında otururken gördüm seni. hayalimdeki kadın, seni seviyorum...
6:50'de giren soloyla beraber andrew latimer'le birlikte ağlıyorum. öyle bir şarkıdır.
dinlerken sümküre sümküre ağladığım camel şarkısı. ben böyle değildim lan, peçete kalmadı muhitte. hüzünlü swf gibi bir şey namussuz.
(bkz: onuncu nesil silik)
(#18755642) 10. nesil mezhep imamı yazar.

(bkz: adam seçilmiş kardeşim)
ota bokak üfür eden sözlük yazarı. moderatörler icabına bakacaktır.
bir erkek için fazla seksi bir nicki var arkadaşın...

ve hoş gelmiş 10.nesildir.
(bkz: #18528932) numerolu entrysinde entellektüel adam mutludur söylevine rastlayınca epeyce bir şaşırtan yazardır.
kırmızı soluk ışık ve duman altı odada 12 dakika boyunca beyne mavi ekran verdiren camel şarkısı.

ayrıca yazarmış efendim. muhtemelen bir zamanlar benim uğradığım özel mesaj hışımına uğruyordur. * *
dinledikçe insanı uzaklara alıp götüren parçalardandır.
'nick'i yüzünden güzelim camel şarkısından soğutan yazardır. tahminen fazlaca sazan tarafından özel mesaj tacizlerine maruz kalmıştır. neyse ki kimse nimrodel için böyesine bir fikri yürütüp de böyle bir sazanlığa girişmedi, haliyle rahatım..
değişik yazar.
kız diye atlanıldığında erkek olduğunu görünce şaşırmayın.
şok oldum amk. ne heveslerle şiirler yazdıydım oysa..
güzel bir nicki olan yazar.
Fantezilerini kendine saklamalıdır.
evlat madem yanlış anlaşıldım diyorsun amacım bu değil diyorsun. bizde bir seferlik yiyelim. niyetini anlamamış olalım. be güzel kardeşim git hz. muhammed (sav) başlığının altına yaz. ne diye ölü başlığı canlandırısın. bak hala başka bir kafası güzel açtı senden sonra başlık bekliyor orada ve her geçen saniye benim canımı sıkıyor.
sözlüğü, işleyişi, kuralları benden daha iyi bildiğin aşikar o yüzden insanları enayi yerine koymaya çalışma. ben öyle demek istememiştim diye ağlama.
fantasysi genis yazar.
sandalyede otururken ayakları yere deyiyor mu diye bakılması gereken yazarcık.
aypiden adresini bulmak için amca oğluyla birlikte nasaya başvurduğumuz yazar.
18 yaşındadır.
hani iyi bir cinselliğini keşfetmiş; her şeyi cinselliğinin penceresinden gören basit tip...
çok var bunlardan...
sen ayıdan da bahsetsen, kuştan da aklı orasındadır, her şeyi orasından yorumlar...
uğraştım ancak bu kadar sefil olabiliyorum diyen bir arkadaşımız.
şimdi;

(#18358902) ilk yazdığın bu, amaçta aşikar ve sonra;

(#18359293) bunu söyleyerek o uyduruk ateizm hümanizmasını aklınca ortaya koyuyor ve ders vermeye kalkıyor.
ben inançlı biriyim, ancak tanışık olduğum çoğu ateist dostum gerçekten kaliteli insanlar çünkü üslup fakiri değiller.
saygıdan bahset, hakaret et sonra kalk akıl ver.
akılsızlığını bu kadar çığırma, biliyoruz zaten.
allah akıl fikir ve en çok da edep versin kendisine.
(bkz: #18359293) 5 parmağın beşi bir değil bacım...
peygamberimize küfür edeni yakalarsam ..kerim.
ben böyleyim...
vasiyetini sözlükte açıklamış 10. nesil yazar.

(bkz: sik beni dağlara göm)
(#18116894) osmanlı padişahlarını yarrağına kadar merak eden biri olarak nitelemiş beni.
kendisi aziz osmanlı padişahlarına oğlancıl diyerek kaynak götüm modunda gezen amacı sadece sözlük içinde kargaşa çıkarmak olan yazardır.
tarihi sen değil gerçekler yazar.
her önüne gelen ben tarihçiyim diyor ya ona yanıyorum.
sizin osmanlı tarihçiliğiniz ancak padişahlara oğlancıl diyecek kadardır.
sanki haremlerine girmiş görmüş gibi konuşuyorlar.
onuncu nesil, ne dediğini bilmeyen, beyinden yoksun yazar. hoş gelmemiştir.