bugün

Adamın dibi olan babadır. Muhtemelen kızına onun için her şeyden değerli olduğunu hissettirmiştir. Lakin gel gelelim Yarak gibi bir toplumda yaşıyoruz. Erkeğin cinselliği kutsanıp gurur abidesi haline getirilir kız çocuğunun ki bi utanç kaynağı olarak görülüyor. Ve hastalıklı, Yarak gibi. Evet evet Yarak gibi bi toplum oluşuyor. Çünkü Yarak en büyük gurur kaynağımız bizim. Uzun lafın kısası bende paylaşmazdım böyle bir şeyi çünkü o kadar iğrenç insanlar var ki bazı güzellikleri sadece kendiniz ve aileniz içinde saklamalısımız.
baba gibi babadır. ayaklarının altı öpülesidir.
-kızım annen söyledi karnın ağrıyormuş sana pasta alayım mı?
(bkz: adettendir paylaşalım)
insanlıktan zerre nasibini almamış, tek hücreli, yaşamayı kesinlikle haketmeyen ve gerzek herifin tekidir.
http://inciswf.com/adamizmirligavatbeyler.swf
izmirli baba değildir. Kendim bile inanmadım.
Bence hic bir kiz babasinin bundan bahsetmesinden rahat olamaz. "ay ilk pedimi babam aldi saolsun" mu desin? Kadinin adet olayi normal birsey artik millet sosyal medya araciyla bile payasiyomus yanide ne gerek varsa artik. Ama kadinlari kole yapan moda, mankenler, tv artistleri ve bu tip seyler. bilhassa bulomi, enereIksiya sonra kesme olaylari tamamen cirkinim guzel diilim yada victoria secret modeli gibi deilim gibi nedenlerden dolayi olan seyler. Hersey kadini bir kaliba sokmaya calisiyor, kadin her zaman oldugunun farklisi olmak zorundaymis gibi gosteriliyor. Bugunku kizlarinda ozguveni bu yuzden zedelenmistir, tamamen medya ve tv de olan yildizlar gibi olamamasindan dolayidir.
adanalı baba değildir. zira ben babama adet oldum desem kan davası çıkar.

kan davasında kelime oyunu yok lütfen.

her şeyin bir adabı var yahu.
abi tamam iyi hoşta bunu facebook gibi boktan bir mecrada paylaşmakta neyin nesi ? ayrıca babanın kızının adetiyle ne işi var amuğa goyim.. ben ilerde kızım olursa bu konuları konuşmam anasına havale ederim, oğlumu da zaten bilgilendiririm ben ehehe. yani her şeyi uç bir şekilde yapmaya çalışıyoruz.. gericisi çok mal, moderni de çok abartı.. lan biz türk insanıyız ne gericiyiz ne de avrupalılar gibi aşırı moderniz bu konularda.. biz türkler ortada bir yerdeyiz ve bence orası çok güzel bir yer..
sünnet=adet mi? erkekliğe geçiş sünnet mi? ney?

(bkz: doğumdan sonra yapılan sünnet)

bizim oğlan direkt adam olarak doğdu, evet.
Yaptığımız, yediğimiz, aldığımız, duyduğumuz baktığımız her şeyi sosyal medyada paylaşma merakının son halkasıdır. Son derece de gereksiz bir durumdur. Burada insanı rahatsız eden durum kızın adet olmasının baba tarafından saçma bir biçimde afişe edilmesi durumudur.

Not Sünnet düğünlerine de karşıyım.
ulan destek, öz güven, kamuya açılarak mı veriliyor ki burdan yaptığı madalyalık olaymış gibi konuşuyorsunuz? kızına destek olmak isteyen aklı başında bir baba alır kızını karşısına, yaşadığı şeyin normal bir olay olduğunu falan anlatır, kızına yanıda olduğunu hissettirir. bunu kamuya açarak anca böyle millete malzeme verirsin.
gerçi sıçtığı bokun fotoğrafını çekip fecebook'a koyan insanlardan bahsediyoruz burda. ilk entrimde de bahsettiğim gibi allahtan ped fotoğrafı koymamış bu dangalak.
kızının adet gününü ögrendik eşinin adet gününüde yazarmısın denilecek babadır.
arapların kültürel asimilasyonu sonucunda ataerkil olmuş bu topraklArda normal karşılanmayan babadır.
erkek çocuğunun cinsel organı herkesin önüne serilip sünnet edilir, bu ayıp değildir malum ataerkil düzende normal bu işler...
bu toplumun bilinçaltına kadının kötü, kirli, eksik bir insan olduğu arap dini ve kültürüyle sokuldu ve her geçen gün kadınlar daha ezilmekte daha hor görülüp toplum dışına erkeğin malı konumuna sürüklEnmekte ve ne yazık ki pek çok kadın da buna razı olmakta; gönüllü köleliğe ve zavallı hale düşürülmeye yani...

EDiT. BAZI KÖLELER VE ONLARIN SAHiPLERi RAHATSIZ OLMUŞLAR, YAZIK *
Bence ağır gavattır. Aynı şey sünnet olayı için de geçerlidir.

(bkz: bize ne amk)
Eğer çocuk okula gidiyorsa muhtemel senaryo şu şekilde olacaktır.
-: bütün sınıf;
- ece adet görmüüüşş, eceadet görmüüüşşş...
- Ecenin memeleri çıkacak, Ecenin memeleri çıkacak...

Ayrıca bu tür şeylerin çevrenizdeki çocuk teşhircilerinin dikkatini çekeceğini de unutmayın. Ebeveynlik lafla sözle olmaz oturur biraz bilgi edinirsin öncelikle*
ahlaki çöküntünün, yozlaşmanın, yavşaklığın, gavatlığın, oçluğunun sözlükteki karşılığı babadır. aynı anda nasıl bu kadar kavramı karşılıyor demeyin. nasıl karşıladığı ortada. sanırsam kendi babası da ilk boşalışını kahvedeki okey arkadaşlarıyla halay çekerek kutlamış.
biraz gerzek bi baba.
(bkz: gavat)
anlamsız bir harekettir... zira bazı şeyler durumsallıktır. özeldir... paylaşılmaması gerekir... modernite ile ilgili değildir.
yani paylaşılabilecek bir şey değildir. sünnet bir adettir. yüzyıllardır kutlanır... sünnet isteğe bağlıdır. adet fiziksel bir süreçttir...

(bkz: allah akıl fikir versin)
duvardan duvara vurulası babadır. ha aklından zoru yoksa .
ileride bir kız çocuğum olursa ve.adet görmeye başladığı ilk an ne yapmalayım? Diye kendime sorduran değişik bir olay.
gereksizdir.
Böyle babalara bu toplumun ihtiyacı var.
savunan kızların babaları böyle bi şey yapsa :

-- bugün benim için anlamlı bir gün, kızım @kezos adet gördü.

http://lmgtfy.com/?q=baba...BCrmek+g%C3%BCnah+m%C4%B1