bugün

dışarıdan ne kadar piç, kızların uzak durması gereken bir tip olarak gözükse de;
dürüstlüğü ile alkış alması gereken erkektir.
baştan uyarır karşısındakini. "bak ben kendimin ne bok olduğunu biliyorum, benden uzak dur." der.

edit: neden eksiliyorsun sevgili bülbülşah?

ben seni üzerim erkeği değilim ben.
Seven degil de ruh hastasi,saplantili bir erkekten baska birsey degildir. aman kizlar uzak durun.
dürüst erkektir.

ne olduğunu, neyle karşılacağını bilirsin en azından. iki sevişeyim diye şekilden şekile girip ponçikto bi peluş ayı kıvamına gelmez...
O nasıl leş bi tabir. Biri bana öyle dese hasiktir ordan yavşak der uzaklaşırım.
sen kimsin cevabını verip göt edilesidir.
Hiç tasvip etmediğim kaba şeyler oyda ben öyle miyim?

+Kızım ben seni düzerim.
-anlamadım yha?
+düzene sokarım diyorum yavrum.
-haa taaam.
Er kişi ya tam bir şerefsizdir bu tepkinin ters tepip kızın kendisine tav olacağını bilir ya da harbiden saf arabesk bir kardeşimizdir. Ortası yok yani.
Sonra hic bırakmayacakmış gibi sevip giden erkeklerdir. Üzerler.
yem atıyor kendince işte. üz diyecek karşısındaki, kır, dök, parçala ama gitme diyecek.

çok üzücü bir beklenti. kanan var mıdır hala? sanmam ya.
görsel
aysel git başımda ben sana göre değilim,
ölümüm birden olacak seziyorum,
hem kötüyüm karanlığım biraz çirkinim.
benimdir.
uzun uzun açıklamayla uğraşmak istemiyorum açıkçası, basitçe anlatayım.

evet sevebilirim, aşık olabilirim ama aynı konuda canımı ikinci kere sıkarsa direkt çekip giderim.

yıllardır bu şekilde yaşıyorum, kimseye "sönö özöröm" demedim, insan gibi kendimi anlattım ve uymayanlar gitti.
uyanlar kaldı, onda da ben gittim.

kafası çalışacak karşıdakinin arkadaş, insan beyni edinilen bilgiyi işleyebilir, aynı konu tekrar yaşandığında aynı tepkiyi göstermek aptallık göstergesidir.
ve aptal insanlara katlanamam.
egodan ölen erkektir. eğer kendisine köpek çekerseniz üzülen taraf kendisi olacaktır. aldırmayın.
(bkz: bunların düzenine sokayım)
çok film izlemiş erkektir.

yav he he deyip geçiniz.