bugün

Naime az bile.
En çok Naime acıdım. Son bölüm çok hareketliydi. Ve üzücü.
Sezon finali yapmıştır. Ortalık çok karıştı çok.
Hastasıyım. Özellikle Cüneyd Efendi'nin.
Haftaya sezon finali yapacakmış.
Arif kardeşimizin odunu yemesiyle üzmüş olan dizi.
Mütemadiyen Zeynep'e komplo kurulması ve cüneyt'in onu kurtarması modunda süren dizi.
Börek imparatorluğu.
Selamun aleyküm faniler.
Kızıl Goncalar yine fena yobaz kudurtacak.
Cüneydi bağdadi.
Cüneyt değil, cüneyd.
ne iğrenç dizidir.
üçüncü bölümü YouTube düştükten sonra izlerim. TV den bişi izleyemiyorum artık reklam falan beklemek istemiyorum.
vakti vifak zamanı.
2 bölüm izledim, 3.bölüm fragman verilmiş.
Ben beğendim. Tepki gösterilecek bir durum yok.
güzel diziymiş.
Diziden birkaç bölümü , en azından ceza aldıkları süre içinde youtube den yayınlasınlar. Sonuçta dizide iftira yok , yalan yok ...
Özlemle beklediğim dizi.

Yayından kalktığı anda dijitale geçer, tamamen kontrol dışı kalır ve biz internetten indirir, anamızın babamızın bilgisayarına da yükleriz.

Rtük de yasakçılığı ile kalır.. zaten ekranda her tür çarpık ilişki varken 50 senelik kemal sunal filmlerindeki eşşoğlueşşek’leri sansürlüyor, iyice bozuk para eder kendini..
Ben diziyi izledim, taraflı bulmadim.iki tarafında eksiklerine de dokunduruyor. Mesela dizideki yaşlı adam 28 Şubat ta kapalilara zarari dokunmuş birisi , onu huysuz ve aksi gösterilmiş ama iyi biri. Diğer tarafta tarikatcilardan biri esnaflikta usulsüzlük yapıyor ona ceza kesiyorlar gibi şeyler. Abartılacak birşey yok. Ayrıca konusu güzel, sıkıntı yok .
izlemediğim ama gördüğüm kadarıyla tarikatçıları aşırı kudurtan bir fox tv dizisi şüphesiz..
85 milyonun ne izleyip izlemeyeceğine rtük karar veriyor.

Kaç dizide insanlar tren yapıyor, yasak aşk yumakları, hatta dizinin birinde çocuklar sözde evcilik oynuyor ama ses yok.

Bu dizi ahlaka aykırı öyle mi?
Hangi yönden?
2 bölüm durdurma cezası alan ve izlenme rekorları kıran sansasyonel dizidir.
Geçen israyilden teyzemin kızı aradı, olgay kız kızıl koncalar diye bı dizi var bizim kanalda, seyrediyonmu çok hoş ayol deyince haberim oldu. Çok güzel dizi, tarikatları anlatiyo.
yarın yeni bölümü yayınlanacaktı en son fragmanda gördüğümde.