bugün

erkeği sınama taktikleri.
seks çok güzel yaaa diyen kıza orospu damgası vurulmasından dolayı yapılan davranış.
erkeklerin küfür ederken bile seks ile kadınları aşağılamaya çalışmalarından dolayı olabilir.
http://www.youtube.com/watch?v=i-iRjnjMOaQ bu tarz zihniyetler yüzündendir.
biyoloji dersi görmeyen cahil kızlarımızın takındığı tavırdır.
Özellikle bizim ülkemize aittir.Sapık mısın diye de laf çarpmaya çalışırlar ben de gelişine ulen bu dunyaya geliş amacımız seninle benim birleşip insanlık soyunun devam etmesi mal gibi kaldı. (bkz: bad joke)
sizden ötürü olabilir mi acaba..
(bkz: paradise05)
bende sana katılıyorum ne yapsak ne desek boş aqq.
Orospu.
Kaşar.
Yollu.
Sürtük.
Motor.

Çeşitli damgalar yememek içindir. Malum ülkemizdeki 'namus'lu erkek oranı bi hayli fazla olduğundan onlar da o erkeklere layık olmaya çalışıyorlar.
O kadar baskı altındalar ki adet sancısı bile garip karşılanıyor peder siyah poşette veriliyor. Sonra konu sekse gelince tatava yapılıyor.
seks zaten iğrenç bişey ki koca koca adamlar neler yapıyorlar öyle abovvv
Siz iğrençsiniz ondan öyle davranıyorlar aslında. mesele sizsiniz.
sen kızı siktinde evde baban alkış tutar oglum mıllı olmuş diye
aynı babanın kızını sikseler namus gıttı dıye kızını evden kovar gıder adamı öldürür işte bu zıhnıyettekı ınsanlarla aynı çatı ulkesınde yasıyan kadınlar bırakta bıraz cekıngen olsun bazı seylerı sızın gıbı rahat karşılamasın neysekı gunumuz Z kusagı gumgur gumgur gelıyor hıc bı erkege papuç bırakmıyorlar dılegı gıbı yasıyorlar erkeklerı pesınde kosturuyorlar cok cektıler ılk ınsandan bugune kadar kadınlar hep erkekler dunyanın cefasını sürdü sımdı sıra kadınlarda onlar yasıyor bu dunyada.
çoğu salak erkeğin buna kandığı olaydır. her erkekle yapmak istemediklerinden öyle davranıyorlar. kadınlar erkeklerden daha sapık ve iğrençtir. bunu kafanıza sokun.
Eskidendi onlar eskiden.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar