bugün

küfür etmek, nevet.
Regl oldum ?
Her yerim şiş şiş diyorsa veya size karsi libido artışı başlıyorsa birkaç güne regl olması muhtemeldir.
kezbanın ilgiyi üzerine çekme çalışmaları
başım ağrıyor
k*çım ağrıyor
oram ağrıyor
şoram ağrıyor.
Ya sevgilini anladım da arkadaşın adet atarımı çekmek ney lan !!!
tarla çamurlu..
Adetim var bu haftaaaaaaa. Bi hafta ney AMK ya. Bide 8 gün. Ebeeğğeeen!
Aşkım adriana lima mı ben mi.
Özel günümdeyim anlasana.
yollar çamurlu.
Ana vatan kan ağlıyor. *
Ya sna şu aralr streslym ustme glme dyrm .s
Geliyorlar gene bana.
vişneli kadın.

(bkz: fransa)
-Geçen gün bi sinirliyim bi sinirliyim, ama öyle böyle sinirli değilim yani.
Allah belanı versin senin. Sen beni sevmiyorsun. Tamam Aşkım gel barışalım.bu Sırada sadece öyle bakarsın. Bütün olay tek kişiliktir. Dahil olmazsın.Çaresizce...
Anavatan kan ağlıyor derler .
Şu sözleri görünce bu durumu direkt söyleyebilen kız arkadaşım olduğu için kendimi şanslı hissettim.
(bkz: makina bozuldu elde yıka)

Uzun zamandır ben böyle gülmedim
tatildeyim.
-hastayım.
+aa nen var?
-iyi hissetmiyorum.
+önemli bir şey mi doktora gidelim mi?
-hastayım.
+hee tamam..

evet, işte bazıları böyledir. sanki reglim demek çok zor. neden muhabbeti bu kadar uzattıklarını ve bizi ani tepkilerimizden ve aklımıza gelen ilk soruları sorduğumuz için aptal durumuna düşürdüklerini hep merak etmişimdir. bunun anlayışla ne alakası var? iyi hissetmiyorum ve hastayım demenin regl olmakla hiçbir alakası olmayabilir. zehirlenmiş olabilirsiniz, üşütmüş olabilirsiniz vs... aslında regl zaten bir hastalıkta değil! hasta olan insan hasta olur regl olan insan regl olur.
Sinirliyim üstüme gelme. Genelde sevgiliye söylenir. Ben regl oldum her an ağzına sıçabilirim hazırlıklı ol demek istiyodur alttan alttan.
Bugün çok sinirliyim.
Off canım da acayip çikolata çekiyor.
Ketçap oldum
Hava salçalı bulutlu
Kan ağlıyorum
Adet oldum
Kanıyorum.
Gecenlerde hoşlandığım beye karşı kullandıgım 'Allah bazı zamanlarda kızların oruç tutmasını yasaklar ve şu an öyleyim' arkadaşlar yani tamam utanıcak bir şey yok da sizde anlayınca üstüne gelmeyin