bugün

cevap veriyorum fişne suyu.
iğrenç bir yakıştırma kadına şiddeti desteklemek olmaz yapmayın, yaptırtmayın.
size hiç boş konuştuğunuzu söyleyen olmuş muydu?
çok doğru. hobi olarak dövülmek isterim efem, gerek yumruk olsun gerek tekme olsun. her sabah mutlaka bir yumruk yemem gerekiyor.
Doğrudur.

Acımadan hunharca, seri ve sert darbelerle, min 20dk, içeride bekleme yapmak süreden düşülecek, vurdukça derinden titretecek tarzda elbette ki bir gerçektir.

Oyhhşş.
Şöyle diyim ki bırak dövmeyi en ufak hakarette bile o çocuğun soyunu sopunu...

Bide dövse direk cinayet işlerim.
itilip kalkılmaktan hoşlandıkları bir gerçektir

ilginç bir şey birisi beni itip kalksa napıyorsun lan derim.

Bunları itip kalkınca sevinip mutlu oluyorlar.

Gerizekalı dolu.
türkiye ıq sıralamasında sonlarda istatistiğini yaptıran gruba ait açıklama.
Bunu hayal etmek beni rahatlatiyor. Kendi kendimden öc almisim gibi sanki.
Dövmeci tarafındansa aynen öyle. memur olmayacak olsam her yerimi dövdürürüm büyük bir zevkle.
(bkz: geldi yine tipini siktiğimin)
şöyle başlıklar açarak da nice ergene prim verip geleceğin katıksız hırbosu olmasına bir tık daha vesile oluyorsunuz. bu ne mallık bu ne trollük.
Erkekler daha çok hoşlanır dayak yemekten.
Abi nedir bu kadın düşmanlığı anlayamadım.
iki başlıktan biri kadın.
Kolay vermiyorlar diye mi yaftalıyorsunuz bu kadar?
Türk kızlarının ilginç bir gerçeği.
Geçen gene kız tokatlıyorum. Ama anlatamam nasil hoşuna gidiyor kızın.

Hiç mantıklı gelmedi.
ya bir tirin gidin allah aşkına, mal mal konuşuyorsunuz. ananıza zamanında dövmedi diye oluyor ama bunlar.
Ciddi anlamda böyle ruh hastası kızlar vardır. itilip kalkılmaktan hoşlanıyorlar. Hani görüyoruz bu tarz olayları.

işte ben sorunlu tiplerden hoslanırım. ilgimi çekiyor diyen kız çoktur. E bu sorunlu tipler kim?

Ona buna atarlanan, güçlüyüm diye göstermek adına millete sataşan keko tipler.
mazoşist kız olabilir. Kırbaç severler.
dövülmek değilde kendine kötü davranan erkekleri seviyorlar. Bu aslında içgüdüsel bişey, kadınlar hep bişeyleri düzeltme eğitme eğilimindedirler. Erkek ona kötü davrandıkça kadın iyi davranarak onu iyi bir insan yapabileceğine inanırlar ve ömürleri böyle bitip gider.
britney spears'ın yıllar önce dile getirdiği gerçek. (bkz: hit me baby one more time)
türk eğitim sisteminin son yıllarda gerçekten sıçıp sıvadığını uludağ sözlükte son zamanda açıldığını gözlemlediğim aptalca başlıklardan, anlayabiliyoruz.
bizzat gördüğüm durum.
Erkek arkadaşının çarşının ortasında kızı eşşek sudan gelene kadar dövdüğüne şahit oldum hatta engellemeye çalıştık ama engellediğimiz için suçlu duruma düştük. 2 Dakika sonra kız gitti kendisini döven erkek arkadaşına sarılıp hüngür hüngür ağladı.
Artık erkek arkadaşına karşı kızın bir mecburiyeti mi söz konusuydu bilmeyiz. Yada dayak yemekten hoşlanıyor da olabilir. Başlıkta olduğu gibi.
Ben onceleri zamanlar böyle saçma şey olur mu diyodum. Kızlar dayak dovulme siddet yok canım diyodum. Sonra defalarca test ettim ve onayladım. Kızlar dayak arsızı. Bayılıyolar. Hele itip kakmayı, Zor kullanmayı, çekiştirilmeyi. Şaşırtıcı ama gerçek.
Kız sevse bile hiçbir erkeğin bir kadına el kaldırılmaması lazım.
Annen baban tarafından dövülünce sevdiğini mi söylüyordu ?
Cinsellik esnasinda severler .Ama baba dayağı yemek hoş değildir.
güncel Önemli Başlıklar