bugün

sigara başlamadan bitirir . Çok çok çok sevmediğim sürece
osurmaları,sıçmaları bitirmiştir.
Vermediği an biter.
Hikaye anlatmayın ve yaşam amacınız dışına çıkmayın, oralar çok acımasız ve soğuk.
türkceyi konuşamaması herşeyı bılmesı beyninin yerine egosunun olması bitiren olayların içindedir. bide eskı sevgiliyle arkadaş olmak istemesi . böyle geniş adam varmı bilmem ama kızla arkadaş olursun ilk okuldan falan arkadaşındır neyse ama sevgiliden arkadaş olunmaz. arkadaş ayağı gööt ayağı allah cezasını versın .
mal olması.
ilgi çekme ve herkes tarafından beğenilme adına büyük bir istek duymasıdır. bu davranışı gerçekleştiren bir kız iticidir.
Saygısızlık.
yanında erkek varken bile gözleri oynaması.
yoğun facebook kullanması ve 3-5'den fazla fotosu olması ve bu fotoları 50-100-150-200... kişinin beğenmesi, twitter'ı sık kullanması, resmini eklemesi, 500-1000-5000 kişinin takip etmesi, instagram kullanması ve göt baş açık resimler ekleyip, 50-100-200 kişiye fotosunu beğendirmesi, görgüsüz gibi amacı dışında götten uydurma ''malikhane, saray, vs...'' check in'ler ile evde, yatakta, tuvalette swarm kullanması, saçma sapan çok arkadaşı olması, kafeye gitmesi daha doğrusu iğrenç kafe sevdalısı olması, hayatının her gününü leş varoş kafelere adayıp check in yapma derdi olması, yüz yüze muhabbet sırasında eline telefon alıp ona bakması, aseton veya oje kokması, ucuz deodorant kokması, ter kokması, kollarının kıllı olması, kaşlarının abartı şekilde alınmış ve şekle sokulmuş olması, abartı makyaj yapması, 100 liralık olup 5000 liralık hava basması, yalancı olması, çok cıvık olması, ''napıon, dayımgil, napcan vs...'' gibi iğrenç varoş kelimeler kullanması, ''şunu sevmem, bunu sevmem'' diyerek zarf atması ve aslında sevmem dediği her şeye tapması ve daha bir sürü şey...
Sigara içmeleri, ağız dolusu küfür etmeleri.
yarak kürek sakız çiğnemesi ota boka gülmesi bilimum saçma espriler yapması ha bi de mal olduğunu kabul etmek yerine haklıymış gibi trip atması. Şimdi dağılın.
Koku kesinlikle koku. Ayrıca yanlış parfüm seçimi , midem bulanıyor hani cidden midem bulanıyor ne kadar güzel olursa olsun.
" aska inanmiyorum" diye zirvalamalari. Aski bulsalar havada kaparlar.
kesinlikle küfürlü konuşmaları. yani sinir anında edilmiş belirli küfürler tolere edilebilir tabi ki. ama bazıları var ki noktalama işareti yerine küfür ediyor.
sigara küfür .....
aptal olmaları yeter.
yalan.

ve diğer kızlardan bir farkının olmaması.
kendini beğenmiş olması. bırak ta biz beğenelim yavrum.
pek yoktur. en azından yatana kadar olmaz. erkekler avına düşürdükten sonra bitirmeye niyetlenir anca.
Whatsapp da engellemesi.
Üniversitedeki kafede yemek yerken, oturacak yer yoktu, hoş bi kızın yanına oturdum(sag olsun kabul etti), sohbet ederken burslu olduğumu(değilim), maddi sıkınlar içinde olduğumuzu(çok şükür değiliz) sporla ugrastigimi anlattim, bolumunu soyledim. O da hic istemeyerek kendinden bahsetti, ikinci senesi oldugunu vs.. anlattı. Okuldan sonra takılalım mı dediğimde tam hayır diyeceği sırada arabanın anahtarını yere düşürdüm markasını görünce şekli değişti kabul etti ama ondan faydalandım sadece bu da bir anımdır. Pardon format azcık dışına çıktım.
Sanırsam budur.

Paraya tapmayın kızlar, kullanıp atılırsınız.
Mal mal triplere girmesi, cevap vermemesidir.

Madem konuşmayacaksın engelle ya da söyle...
küfürlü konuşması.
egosu
arkadaşına aşkııığğğğm diye bağırarak kollarına atlaması.
alttan almayan kız kafadan kaybeder usta kim ne derse desin.
olduğundan farklı görünmek istemesi. dolayısıyla maske. dolayısıyla rol.