bugün

Erkeği etkilemek için kendinizi ağırdan satmak suretiyle ilgilenmiyorum aslında ayaklarında gezmeyin bir müddet sonra o erkeğin kolunda gezdiğinizde ne kadar basit göründüğünüzün farkında olun. Biz yemiyoruz başından beri bu numaraları samimi davranın.
başlığı görünce bir bakiyim dedim. bakmışken bir kaç tanesini okuyayım dedim. okumaz olaydım. arada bir kaç tane güzel olmak üzere gerisi sırf faso fiso. resmen birbirini ezmeler, aşağılamalar, yok sen futbol sevme, yok sen dar giyme kızaam şişkosun, yok sen o dar pantolonu giyme bacakların kalın. size ne lan! ay pardon ağzımı bozdum. şimdi tiki hemcinslerim üstüme yürüyecek. bırakın herkes nasıl istiyosa öyle yaşasın. küfür etme diyenler hayatında bir kere bile küfür etmedin mi? sen hayatında hiç kilo almadın mı? ananızın karnından sıfır beden mi doğdunuz. futbol sevmeyin diyenler hiç futbol maçına gitmediniz mi? (eğer gitmediyseniz büyük kayıp bence) ya da zayıfsın diye o dar pantolonun sana yakıştığı hissine nerden kapıldın? başkalarının kusurlarıyla kendi egolarınızı tatmin etmeye ne kadar bayılıyorsunuz. kendinize bakmayın demiyorum. tabiki bakın ama başkalarına karışmayın. ne bilim üç kilo makyaj yapma da bir rimel bir dudak nemlendirici sür çık. eline bir kitap al git bir sahil kenarına bir de mis gibi çay olsun. ya da kulağınızda kulaklık cimlere uzanın toprağı cimlerin kokusunu hissedin. yanınızda sevdiğiniz insanlar olsun. birbirinizi koruyup kollayacağınıza şu yazdıklarınızdan hemcinsiniz olarak ben utandım. bir de ilerde anne olacaksınız sizinde çocuklarınız olucak. o çocuklara neler öğretebileceksiniz bu kafayla merak ediyorum. bırakın o ne giymis bu ne giymiş kaç kilo almış da insanlığına bakın. bu dünya da saygı, sevgi, hoşgörüye ve birbirimizi anlamaya ihtiyacımız var. benim size en büyük tavsiyem budur.
Rica ediyorum. Her önünüze gelene mavi boncuk dağıtmayın. Etrafımda böyle zilyon tane kız var ve hiç hoş olmuyor. Biraz ilgi görmeyle hemen şımarmayınız, o yüzünüze gülen sizden övgülerle bahseden erkekler arkanızdan arkadaş ortamlarında neler söylerler bir bilseniz... Hele bir kilonuz olsun bir kusurunuz olsun bakın yeri geldiğinde nasıl yüzünüze vururlar. Ama bir güzelleşin bakın götünüzden ayrılmazlar. Geçmişten gelen tecrübe ve gözlemlerle sabittir.
Lütfen bu başlığa birşey yazmadan önce 2659. Entry i okuyun bi. Tamam biliyorum size çok anlamsiz gelicek ama umut işte. Evet futboldan hoşlanmayın beyninizin ofsayti anlamayacağıni kabullenin, zarif olun tabi asla erkeklerin kulağını ve göz zevkini rahatsız edecek hareketlerde bulunmayin.bol makyaj yapın daima 0 beden kalın. Sürekli hemcinslerinizin dedikodusunu yapın.asla okumayin izlemeyin düsünmeyin a pardon vücut ölçülerinizi yarın ne giyecekleriniz derdi hariç.evlenin bol bol çocuk doğurun eşinize hizmet edin.
sevgilisi olan erkeklerin yanına yaklaşmayın, merhaba bile demeyin.
eger memeleriniz yoksa destekli sutyen giymeyin.

killarinizi alin.

ve artik esmer teninize sari sactan vazgecin!!
kendiniz olun yapmacık olmayın.
3 ton makyaj yapip ben güzelin demeyin amk ben dışarı sıfır makyajla çıkıyorum çirkin desinler siktir et .
Durmadan bana misafirliğe gelmeyin.
ön yargılı olmayın. birde kendinize güvenin. ancak öz güvenle ukalalık arasındaki sınırı bilsek yeter.
poponuzun büyük olmasından şikayetçiyseniz bana danışabilirsiniz.

not: erkeğim.
kizlarin dinlememesi gereken tavsiyelerdir. kizlar, buraya yazan kizlar sizi elemeye calisiyor olabilir. aman dikkat.
erkeklerin gülümseyerek okuduğu tavsiyelerdir.
burdaki yazılanları dikkate almayın. hangi kız hemcinsinin iyiliğini istedi ki şimdiye kadar buraya tüm içtenliğiyle tavsiye verecek.
Kızlar 'Batman' tişörtü giymeyin gerçekten itici duruyorsunuz.
konuşurken yuvarlayarak konuşmayın fena sinirleniyorum.
Fazla kilon varsa tayttan ve şorttan uzak dur arkadaş!
asla bir erkeğe güvenme
Sizi sevmeyen adamların egolarını tatmin edip kendinizi küÇük düşürmeyin .
Lütfen o pörsümüş bacaklarına mini şort giymeyin. Abi göz zevkime ettiniz başka da bişey demiyorum.
L'Oréal paris elseve mucizevi yağ.

Krem formunda olandan alın. Saçı ağırlaştırmayan tek saç kremi diyebilirim. Muazzam bir kokusu, dokusu ve hafifliği var. Şimdiye kadar yapılmış kremlerin en iyisi lan nolur hepiniz alın.
Gücünüzü kimliğinizden alın, destekli sütyeninizden değil.
Arkadaşınız yan gözle baktıysa o arkadaştan u zak la şın. O ilişkiden hayır gelmez.
bir erkek olarak tavsiyem sizi sevene bir şans verin belki sizi çok mutlu edecek .
Evlenmeden vermediğinizi anlayıp evlenme vaadi verecekler, vermeyin.