bugün

kötü davranış kötü davranıştır, kızı erkeği olmaz da...

bi tek kızlar ördek dudak selfie yapıyor galiba, neden yaptıklarını da anlamadım, ne kızlar beğeniyor bu selfie leri, ne erkekler, beğenilmemek için mi yapılıyor ki dedirtiyor.
Dudaklarını öpücük yapıp selfie çekmek. Direk engelleyip geçiyorum. Allah kurtarsın.
Civiklik simariklik. Birinin yaninda bir yerlerinin kalkip oldugundan farkli davranmasi vs.
küfür etmek, sigara içmek.
Samimi olduğunu düşünüyor olabilirler ama küfür etmeyin kızlar. inanın soğutuyor.
Ben dünya güzeliyim triplerine girmeleri.
bence kadını erkeği yok . davranış hoş değilse hiç bir türde hoş değil . thats all beybiler
dedi sığır adam.
Her türlü erkeksi davranışlar.
dedikodu yapmak diyeceğim ama geriye hanım kalmıyor. grup seks gibi entry.
Küfür sadece kadına değil erkeğede yakışmıyor. Özellikle her kelimenin sonunda amk diyenler lafım size. Ama oç da oç yani ne diyecen. Her insan küfür eder abi bunu bir kabul edelim. Ama göstere göstere yapmak genel olarak hoş değil.
şu üç davranışta bulunan kızlar iticilikte nirvana yapıyorlar : küfretmek , sesli geğirmek vs , aşırı dekolte giyinmek. şöyle hanım hanımcık olun biraz.
Karşı cinsin götüne bakıp yarrağını sıvazlamak. Hiçbir kadına yakışmaz.

Beybi!
Senin belirleyip belirmemiyecegine kalmamis davranislardir . Bu ulkedeki erkeklerin goster cukunu oglum kfasini hic bir zaman gecememesi ilerki zamanda suudi arabistan gibi escinsel olmaya ittirecek kafalar. Ulan dogarken gobek bagiylemi dogdun kadinla bi siktir git dayicim kimsede cikip sanane dememis . Tuh kadinlarin suratinada tukureyim burdan.
yapmacık davranışların tamamı.
Yazılanların çoğu bende var allahım günahım neydi.
Küfretmek,sigara içmek,mahalle ağzıyla konuşmak.
* Nispet ve haset fazlalığı.
* ilişkide çaba göstermek yerine ilgi beklemek sadece.
sakal bırakmak.
Para mevzusu yapmaları.
-küfür,
-sigara,
-gözün fıldır fıldır dışarıda olması,
-laubali davranışlar.
çok konuşmaları.her şeye atlamaları
Sigara,küfür,arabeskrap.
Kanka diye hitap etmesi.
görsel
kamyoncu gibi sigara içmeleri. için tamam ama dişiliğe yakışır şekilde için. yere çömelip tarlasının yanışını izleyen kürt gibi içmeye gerek yok.

edit : üstte de benzerini yazmışlar. görmedim.