bugün

Fularımla pipomu alıp geliyom, sen de şarabımı doldur.
entellektüelleştirebildiklerimizden misiniz?
(bkz: uyumadık daha alooo). Swh.
Ekşi'de kullandığım fuları takıp, ropdöşambrımı sırtıma alıp, elimdeki silver n. ile katıldığım olay.

Babanıza yer açın şimdi bilgi fışkıracak buraya.
Halbuki Kızlar entel sever. Niye onlar uyuyunca? Herkes uyurken ortaya çıkan bu Yıldızlar hiç uyur mu? Uyursa ne olur? Eğer Uyumuyorlarsa niye uyumazlar? Onca galaksiler yıldızlar kuasarlar pulsarlar karadelikler cüce yıldızlar gezegenler asteroidler bunca zamandan beri hiç uyumadan nasıl ayakta kalabiliyorlar?
en son atomu bölüyorduk beyler nerde kalmıştık.
Kızlar uyumuş ise ne yapayım lan sizi kahvehane gibi olmuş burası ben kaçar.
Bigbang`den önce evrenlerin var olması mümkün mü?
Edit: bir de bir deney vardı kapalı bir kutunun içine yapay şimşekler yollayarak madde mi ne oluşturuluyordu bilen varsa yazsın.
görsel
derin tartışmalar yapmanın zamanı geldi.
Erkek sonuçta, ne kadar entelektüelleşebilir ki...
valla entellektüelleşecek halimiz yok, kızları uyandırın.
çay koysunlar da içelim.
Martinez, Kierkegaard'ın felsefi içeriğini belirsiz, tanımsız, ve olumsal olarak nitelendirir ki bence de cok haklıdır.

Dip not: yarısını copy paste yaptım lan.
Selam romantikler.*
kızlar uyuduğuna göre kinik felsefesini tartışabiliriz.
uyku saatlerinde olabilirler ama astral seyahatlerinin kuantumsal düzlemlerini kullanıp yine de bizi dinliyor olabilirler be mirim. sonuçta kadın denen varlığın amacı varlığında da yokluğunda da bize sıkıntı vermektir *
Sebep?
Entelektüellik doğru soruları sormakla başlar, bilirsiniz.
Kızlar uyuduğuna göre guy de maupassant'ın the necklace adlı eserinde climax noktasının kolyenin kaybolması üzerinden gerçekleştiğini, fakat bunun yapıbozumculuk yöntemiyle conclusion partında olayla (spoiler) yer değiştirmesiyle birlikte eserin söylem zamanının hikaye zamanıyla eşitlenebileceğini tartışabiliriz.
Premses’siz olmaz.
bu ne köksal baba gibi amk.
23 yaşındaki fatihi onun isteği üzerine 45 yaşında gibi çizebilen adam gibi adam nakkaş sinan bey.ewed
Arkadaşlar hani entelektüelleşecektik?
Fularımı taktım. Sizi odamda bekliyorum.
görsel
bir türlü çözemediğim , "yansımanın yansıması var mıdır " konusunu tartışsak diyorum ben..