bugün

Valla bana olmuyorlar onu kesin olarak biliyorum.
Kol gibi, kalın ve damarlı bir cüzdana.
Genelleme yapamayız tabi de...çoğunlukla şekilciliğe, biçime diyebilirim.

nasıl mı dur anlatayım...fiziki görünüşünüz ve cebinizdeki para çok da önem arz etmiyor. ama bir şekilde kadını özellikle hemcinslerinin yani diğer kadınların yanında "onore edecek" şeyler yaparsanız işte o zaman size aşık olur. mesela çalıştığı yere çiçek ya da kalp şeklindeki keklerden gönderin vs. diğer kadınlar da görsün yani "ne kadar sevildiğini"...işte o zaman size aşık olur. evet kadınlar kısaca şekilciliğe önem veriyor.

bir arkadaşımın bir ay sonra düğünü var. ama kız öğretmenler Günü'nde nişanlısı kendisine çiçek göndermediği için nişanlısının başının etini yediğini aynen bu ifadeyle bugün söyledi. çiçek almadığı için vs. değil...iş yerine çiçek göndermediği için...illa herkes görecek o çiçek ya da hediye her neyse...ona da sordum "neden bu şekilcilik?" diye...

bir insanın davranışları bile yeter kalpten sevdiğini göstermek için. ben hayatımda karşı cinsten "hiç" hediye almadım. sevildiğim zaman da sadece ve sadece o kişinin sevgisini kaybetmemeye çalışırım.
Kar topu atan ellere olabilirler, yani ben bugün bunu denedim. Oldu gibi.
(bkz: aşka)
görsel
kimi tipe aşık olur, kimi davranışa aşık olur, kimi tip ile davranışa paket program olarak aşık olur. kimi de her ikisini de umursamaz, sadece aradığını bulduğu ilk kişiye aşık olur. mesela gerçek sevgi mi arıyor? bulduğunda aşık olur. hani bir muhabbet kuşunun sevgisi, bir köpeğin sevgisi ne kadar gerçekse öyle yani. güzel kız çirkin erkek ilişkisi bu şekilde ortaya çıkıyor zaten. ama çirkin erkeğe aşık olan bir kız da yakışıklı bir sürü erkek ile denemiş ve artık bazı "yakışıklıyım ve götüm kalkık" tavırlarından sıkılmıştır. bir de güvensizlik duymak istemiyordur. zaten buna benden başkası da bakmaz diye düşünüyordur. öyle yani.

belki istediğiniz kızı elde edemezsiniz ama kız türünü çözdüğünüz zaman bu tür işlerde başarı olasılığınız kesinlikle artacaktır.
bana olmazlar. denendi onaylandı.
kızlar sandıgınız kadar şekilci değildir. Hiçbir kadın bir adamla parası için evlenmez. Kadınlar bir milyonerle evlenmeden önce ona aşık olacak kadar akıllıdır. (bkz: cesare pavese)
25 den sonra zengin byz atlı prens halleri bitiyor. Şöyle düzügn işi gücü olsun yeter deyip , 18 inde 20 sinde yan yana durmyacakalrı adamlarla evlenip , 2 yıl sonra boşanıyorlar. Ondan sonra koy vere..
iliski oncesi ozguvene iliskide istikrara iliski bittikten sonra saygıya aşık olurdur.
iyi kökler mi diye bakmadıkları kesin. Yağlı kapıysanız yeterli.
Yapılmaması gereken genellemelere olabilirler.
bana olmaz o kadarını biliyorum.
görsel
Markanıza.
Öncelikle sizin ona verdiğiniz güvene
Yanında kendisi gibi olabilmeye
Düşüncelerinizden, hayallerinizden, çok konuşmanızdan aptallığınızdan bıkmayacağını bilmeye,
Bir gün kaybedebileceği korkusuna,
Bıkabileceği korkusuna,
Hayatın getirdiği gibi elinden alabileceği korkusuna evet,
Ve güzel gülüşüne, sarılmasına, koklamasına, koklayarak öpmesine, sana güzel gelen sıradan herseyine ilk 5 saniyede aşık olur kadınlar...
Bu sorunun cevabını arıyorsanız geçmiş olsun , yıkıksınız. Kimse size aşık olmaz.
Zeka zeka zeka.
Ayrıca dişleri ve elleri güzel olsun. Güzel koksun.

Olabilir.