bugün

Kaynana ile uğraşmak zor geldiği içindir.
Yine üzmüşsünüz efendi erkeği açılın biraz hava alsın aslanım benim.
çünkü piç erkek kadının ayaklarını yerden keser.

akşam mesaj atıp "sinemaya gitmek ister misin?" diyen efendi erkek de çok tatlıdır ama evin önüne gelip telefon açıp "cama çıksana, seni çok özledim, işin yoksa sinemaya gidelim mi?" diyen piç erkek romantiktir.

efendi erkekler sürekli hayatlarındaki kadına yönelik yaşamaya meyillidir. telefonu açtığınızda oradadır, ancak sizin yanınızdayken de sanki yanınızda değil gibidir. bir gergindir. ancak piç erkek aradığınızda orada değildir belki ama o ayda yılda bir buluşmanızda tüm açmadığı telefonları affettirecek şekilde davranır.

efendi erkek "acıyor mu aşkım?" der. piç erkek "acıyor" dediğinizde daha da sert yapar.

efendi erkek ağız tadıyla bir kavga bile etmez, "tamam bir daha yapmam aşkım, ağzımızın tadı kaçmasın, biraz öfkemiz dinsin öyle konuşalım." der. piç erkekle doya doya bağıra çağıra kavga edersiniz, sonra da barışma seksi yaparsınız.

yine de bence efendi erkek iyidir. göbüşüne yatıp film izleyemediğim adamı ne yapayım ben?
altı yıldır sözlükteyim şu sorunun cevabını bir bulamadınız. yeter artık düşmeyin peşine. demekki öyle oluyor.
çünkü piçler yakışıklı oluyor aq zoruna mı gitti.
Kızlar yakışıklı ve paralı erkeklerin peşine düşerler. Bir erkeğin peşine düşen kız sadece o erkekte cınsel istek uyandırır. Bu yüzden sizin " piç " dediğiniz erkekler tuttuğunu becermesıne rağmen yine de kızlar uğrunda ölürler. Bu durum erkeğin hem cınsel dürtülerini, hemde egosunu tetikler. Böylece " piç erkek " ortaya çıkar.
Efendi rolü yapan piçlerin mızmızlanması.

Her erkek piç. Öteki en azından dürüst. Piç olduğunu direkt söylüyor. Diğeri ise hem piç hem sinsi. Bu durumda sadece piç olanla takılmak kötünün iyisidir.
Orospu oldukları için.
türk kültür ve geleneklerinden gelen bi şeydir. benim sevgilim bile ben piç olmasam bile piç olmamı istiyor. maço olup kıyafetine karışmamı yanında milleti dövmemi falan istiyor.
Kadinlarda hayat ikiye ayrilir evlenmeden once ve evlendikten sonra diye. (Hadi cogu kadin diyelim) evlendikten sonra hayatlarının rutine girecegini biliyolar sıkıcı hergün aynı seyin oldugu rutin bir hayat.o yuzden evlenmeden once doyasiya eglenmek yasamin tadini cikarmak istiyolar.bunu yapabilcekleri erkekler de pic erkekler oluyor.zaten efendi erkek her kadının cepte duruyo ne zaman ulasmak istese ulasicagini biliyor o yüzden takilabildigi kadar pic erkekle takiliyor.tum sebep bu.
Farklı bir havaları, enerjileri olduğu için aq. Sanki siz abazan değilmişsiniz gibi.
cunku aptaldirlar. evet sukurler olsun ki oyle aptal kizlarla arkadas olmayi birak, yanlarindan gecmemisimdir. ne isim olur lan aptallarla? sonra sagdan soldan su cumleleri duyuyoruz: "butun erkeklerin derdi seks. butun erkekler ayni." bre *mina kodugum sen piclerle takilirsan anca onlarin vakit gecirmelik esyasi olursun. beter olsun boyle kizlar. sonra efendi erkeklerin kucagina girip de o beni terk etti diye zirlamayin... sozluktekilere de donuza almaya devam. .
E yakisiklilar. Takilmak sonucta bu evlenmiyosun karakter onemli degil oyle dis gorunus iyi mi iyi hadi takilalim kafasi yani.
Aslında piç erkeklerle sadece piç oldukları için takılmıyorlar. O piç erkek denilen kişiler özgüven konusunda tam, hatta aşırı bir durumdalar. Ayrıca bir kızla ne konuşacaklarını, ortam yapmayı biliyorlar. Bir kız hadi bugün şuraya gidelim diyen biri varken kendine selam vermeye çekinen biriyle nasıl takılsın. Ya da konuşmayı bilmeyen biriyle. Bu işler böyle efendim. Çok da şeyapmamak lazım.
akıllarıyla değil duygularıyla hareket ettikleri için takılırlar.
Cunku o erkekleri hak ediyorlar. Onun icin ben ve benim gibileri yalniz.mesela babamdan sonra tek guvendigim erkek sensin diyen kiz.
(bkz: kaşar)
Bu konu hakkında yazacak binlerce kelimelik deneyim, gözlem ve bilgi edindim.

Şimdi özet geçecek olursak, piç dediğimiz erkek, kızlara daha erkeksi geliyor. Piç erkekler genelde çevresinde fazla kız olan erkekler. Kadınların inanılmaz basit ve ilkel içgüdüleri, fazla kadının arzuladığı erkeği güçlü olarak görmeye programlı. Şu inkâr edilemez bir gerçektir ki kadınlar birçok akıllı erkeğin farkettiği gibi basit ve gerizekalı canlılardır. Mantık dediğimiz şey, özellikle erkek seçimi konusunda asla çalışmaz.

Sonuçta doğa kanunları güçlü erkek ve seksi dişiyi bir araya getirme eğilimlidir. Bu konularla ilgili sağlam bilgi ve tavsiye isteyenler özel mesajla ulaşırsa her türlü yardımcı olabilirim. Bir entryde bitemeyecek kadar uzun ve kompleks konular bunlar.
Anadolu kadını profilinde acı çekmek, sürünmek, ezik olmak default olarak yüklenmiş bir özellik olduğundan.
"piç erkeklerle eğlenilir, beyefendi olanlarla evlenilir." ben bilmem bir filmde görmüştüm ama şimdi adını çıkaramadım. eski bir amerikan filminde kız motorcu gence dönüp "bizim gibi kızlar senin gibi erkeklerle eğlenir, onun gibi (takım elbiseli bir genci gösteriyor) adamlarla evlenir" koca filmde aklımda kalan tek yer burası zaten.
Piç erkek yüzsüzdür, ısrar eder. Kız da kendine edilen iltifatları gerçek sanar. Efendi de az biraz girişken olsun canım.
içlerindeki piç edilme dürtüleri yüzünden.
geçende bu konu açılmıştı. konuyu bi kıza gösterip kızlar piclerle takılıyomuş dogrumu dedim. hayır dedi ama piclerle takılıyor.

sanırım kızların piç anlayışı farklı...
(bkz: Bilemiyorum altan).
Merak ettiğim konu.

Kızlar hep piç erkeklerle takılıyor.
Komik olan ise bu kızların;

" Bütün erkekler aynı.bu erkek milleti çok şerefsiz. "

Gibisinden şeyler söylemesi.