bugün

seksine göre değişir.
Sapik bunlar ya balik sever misin diye sorani gordum.
kizin karakterine gore degismektedir. yani konusani da konusmayani da bulunur.
yalandir efendim. yalniz kaldiklarinda catir catir konusurlar vallahi. pijama partilerinde bilmem nerelerde ne konusuluyo saniyorsunuz? *
Doğrudur. Kızlar konuşmaz, kadınlar konuşur. Bekaret ile ilgili de bir gönderme yapmıyorum, kadın da erkek kadar seks konuşur, kendi aralarında da erkeklerle de. Mesele şu ki, seks konusu açan kadının ardından " Şuna bak lan bu karı yollu haaaa " şeklinde düşünen mal erkekler "masum" kızların seks konuşmadığını sanır.
kızlar erkeklerden daha fazla seks konuşurlar ama bunu bilgilenme açısından yada paylaşı açısından yaparlar erkekler gibi üstünlük kurma çabası değildir.
erkekler dedikodu yapmazla kapışır. evet.
külliyen yalandır.

hemde nasıl yalandır biliyor musunuz ? inanamazsınız...

bir kız meslek mezunu olaraktan söylüyorum.
kesinlikle yanlış bir önermedir. abartıla abartıla anlatılır her şey.
Yahu vajina daraltma islemi yaptirmis olan birini biliyorum ki, nasil konusmazlar, hem de neredeyse sakirlar biu konuda dedirten yanlis onerme...
Hayatın yalanı.

Evet arkadaşlar, kızlar da en az erkekler kadar seks konuşur.
yanlış önermelerin 1 numarası. bazı kızların kendi aralarında o çocuk çok iyi sevişiyor sende dene bir istersen dedikleri bilinir.
tamamen yanlış bir tespittir. asıl kızlar erkeklere beş basar. aralarında öyle seks konuşurlar ki hasbelkader bunu duyan erkekler oracıkta boşalır.
Kizlar sicmazlar,sicsalar bile boklari seker pembesidir,terlemezler,ayaklari kokmaz,osurmazlar...vs.. Seklinde kurgular ureten sifatini siktigim kilibiklarin desteksiz tezlerinden biri olan baslik..lan roccoyu,mandingoyu,lex steele,nacho vidali bilmeyen hatun yok piyasada, 20 cm den asagisina kucuk diyenler,tecavuz fantezisi kuranlar,anal seksi merak edenler...zamane kizlari oruspu ruhlu saf kardesim
Bunlar beş altı yaşlarındaki kızlarsa doğru önerme.
Kadın dediğin yaratığın en tutucusundan en rahatına hepsi, açıklık derecesi değişiklik gösterse de bunu konuşur.

Hatta erkeklerin, sevdikleri kadınlar ya da eşleri konusunda ağzını bıçak açmaz. Ama kadınlar çoğunlukla bundan da rahatsızlık duymazlar.

Kadın günlerinde olay şudur.
Muzip bir gülümseme eşliğinde:
- kızım siz bi' dolaşın gelin, annenle bi' şey konuşcağğz.
Yanilgıdır.
Erkekler özellikle önem vedikleri hatunla aralarında geçen özel şeyleri birbirlerine kesiinlikle anlatmaz. Ben hiç duymadım simdiye kadar, " hanimla şöyle yaptık, şunu denedik, 3 attım" falan diyen adamı.
Ama kadınlar öyle değil. En ufak ayrıntısına kadar anlatırlar. Amaç karşısindakini kıskandırmak elbette.
Kızlar sizin gibi değildir; kızlar edep haya sahibidir, sahiplenicidir;

Manitasının, kocasının, mahreminin pipisini taşağını ötekine anlatmaktan hoşlanmazlar. Kıskanırlar, çekinirler, hakka girmek görürler.

Tabi siz bunun ne anlama geldiğini bilmezsiniz.

Lakin cinsel bir problem var ise de ikili olarak görüşülür halledilir. Sır olarak; Bir üçüncüye duyurulmadan mezara girer.

(Yazdım ama ben de inanmadım şu an buna, kızlar siz de az değilsiniz ha.)
konuşurlar hem de ne biçim.
Kendi çevremdeki kızlar/kadınlar ciddi anlamda hiç konuşmazlar.

Ama bazı terbiyesiz kadınlar kocalarıyla yatakodasında ne yaptıklarını bile konuşurlar. Mide bulandırıcıdırlar.

iki kişi arasındaki her şey o iki kişi arasında kalmalı.

Ne ben anlatırım ne de beraber olduğum insanın anlatmasını isterim. Seven insanın davranışı da budur zaten.
Anlatmaz.
Yalan yanliş önermedir. Konuşurlar hem de öyle böyle değil. Erkeklerden beter.
Kızların arasında vakit harcamış insan beyaanıdır.
doğrudur. mahremiyete son derece bağlı olduklarından konuşmazlar, belki bir sorun hastalık varsa anca. o da ulu orta değil.
Konuşmazlar.
Eğer çok samimi değillerse.
Eğer aralarından bazıları merak etmezse.
yalandır.
Konuşur tabii ki ama eski sevgilisinin eski sevgilisiyle kanka olup kritik yapanı ilk defa duyuyorum. Hani marjinal bizdik? Hayır.