bugün

3,5 ay sonra dünyaya gelmesini sabırsızlıkla beklediğim ilk evladım.
5 de olsa 50 de olsa hiiç büyümeyen varlıklar . babaları için kıymetlidir.
ilk aşık olduğu kişiden (babası) ihanetin ne olduğunu öğrenene kadar çocuktur. Bu ihanet babanın başka bir kadına gitmesi, anne öldükten sonra başka bir kadınla evlenmesi, başlık parası için kızını satması ya da ölmesi olabilir. Sonrasında istemeye istemeye büyür. Sancılı bir büyümedir bu. Büyüdüğünü göstermek, belki de yaptığı hatalarla babasının canını acıtmak adına ısrarla hatalar yapar. Nasıl olsa en çok güvendiği kişiden hayatının kazığını yemiştir. Daha kötü ne olabilir ki? şeklinde düşünür. Ama yanılır... Daha yaşanacak çok şey yapılacak çok hata varken boyundan büyük laflar etmemek gerektiğini düşe kalka öğrenecektir.

Soğukta yalın ayak dolaşmanın hasta edeceğine ne kadar eminse piçlerle takılmanın piçlikten başka bir şey getirmeyeceğine o kadar emindir. Buna rağmen masumiyetini yitirmekten çekinmez. Sobaya yaklaşan bebek gibidir. Ne "dur"dan anlar ne de "cıs"tan. Yanana kadar durmayacak, durduğunda geç olacaktır. Aslında kaybedilmiş bir şey yoktur. Nasıl ki erkeklerin istediği yere sokma hakkı varsa onun da istediğini içine alma hakkı vardır. Yalnız, bu açıklama kendini bile tatmin etmez. Yine de arayıştan çekinmez. Babanın kokusunu başka tende aramaktan yılmaz. Ondan gördüğü şefkati başkasının ilgisiyle ikame etmekten çekinmez. Her seferinde kullanıldığını hissetse de "belki" demekten vazgeçmez.

"Piç" bir yanılsamadır. Herkes kendi piçinde yitirdiklerinin kötü bir kopyasını görür. Buna aldanır... aslını yaşatan kopya yıllar geçse de unutulmaz. Daha da beteri kopyanın kötü tarafları da hafızaya nakış gibi ince ince işlenmiştir. Bu nedenle ondan sonra gelecekler ondan kat be kat iyi olsalar dahi kalıcı olamazlar. Kalıcı olmak için kötü yanlarının da daha karanlık olması gerekir. Ancak bu kadar iyi ve bu kadar kötüyü bünyelerinde barındıranlar yalnızca "hasta"lardır. Ve onlar fırtına gibidir. geçer giderler ama neden oldukları yıkıntılar yıllarca onarılmaz.

Bir süre sonra, kız çocuğu büyümüş olduğunun farkına varır.

Dışarıdan bakıldığında çok güçlüdür öyle güçlü ki kimsenin yardımına ihtiyacı yoktur. En ölümcül hatayı işleyenler ona herhangi bir konuda yardım etmek isteyenlerdir. Kimseye ihtiyacı olmadığını kendine her ispatladığında hissettiği yalnızca gurur değildir. Kesif bir eziklik de vardır. ihtiyacı olduğunda kimseye sığınamayacak kadar güçlü olmanın neden olduğu eziklik...

Bazılarının ömürde yaşayamadığı kadar çok şeyi ömürle karşılaştırıldığında kısa denilebilecek bir zamanda yaşayan kız çocuğu artık olgunlaşmıştır. Ancak zamansız olgunlaşan her meyve gibi yalnızca ve yalnızca çürümeye mahkumdur...

diğer kurgu yazılarım
(bkz: the barz/#18741372) Evlilik
(bkz: the barz/#18822811) akdeniz anemisi
(bkz: the barz/#18710474) orta yaşlı kadın genç erkek aşkı
şöyle bir şey olsun türkiye'nin dış borcu benim olsun.

görsel
(bkz: olsa da yesek)
bir erkek ve bir kız babası beyanatı: kız olsun çamurdan olsun.
görsel

yerler yerler!
her zaman en büyük idolü annesi olan çocuktur.

görsel

not: yalnız yenir la bu.
Pedofililer yüzünden doğunca canlı canlı gömülse yeri olandır.
çok tatlı çok şirindir ve barbie bebeklerle oynar.
çok tatlı çok şirindir ve barbie bebeklerle oynar.
alıp yenilesi türden olanları mevcuttur;

görsel
erken konuşmaya başlayan dinleyip dinleyip gülüp sevilmesi gereken canlılardır.
olursa adını ebrar koymayı planladığım yaradanın lütfu.
nazım hikmet e ait olan ve beni duygulandıran tek şiirdir.
sevingül bahadır tarafından söylenen versiyonu en güzeli olan şiir / şarkı.
--spoiler--
tek hayalim bir kızım, bir evim, bir de yarendi.
--spoiler--

dünyanın belki de en güzel şeyidir. size baba diyecek olan bir kız çocuğunu kim istemez ki? gözlerine her baktığınızda sevdiğiniz kadını göreceksiniz.
http://www.youtube.com/wa...mbedded&v=V3QrJ8SjHWk böyle bir şeydir. gerçek sevgidir.
şöyle bir tanesine sahip olmak için neler vermezdim denilesi çocuktur;

görsel

not: yerler arkadaş ya. bu ne böyle.
simdi bir bayanin cocuk sahibi olabilmesi icin vajinal bolgesine giren penisten cikan spermlerin yumurtaliklari dollemesi lazim, malumunuz.

amma velakin, bu islem gerceklestirildigi andan itibaren o kiz artik kiz olmaktan cikmis, kadin olmustur.

ve ondan olan cocuk bir kadinin cocugudur, kiz cocugu degil.

dedim dedim inanmadiniz bak noldu simdi? he?
dünyanın en güzel varlığıdır . hele sıkıca sarılmaları yok mu ..
bir baba için bundan daha güzel bir şey varsa, bundan daha müthiş bir aşk varsa o da iki kız çocuğudur. bu böyle gider...
görsel
sahip olanlar gerçek aşkı tatmıştır. ileride evlenince inşallah bana da nasip eder allah. bir baba için en büyük mutluluk olmalıdır.
hep istedigim fakat sahip olamayacagımdır.
güncel Önemli Başlıklar