bugün

bomba bir kızın patlamasıdır ama türkiye'de bomba gibi kızlar yok. hatta slavların yanında geçecek kız bile yok.
kız görse bomba diye karakola götürecek abaza söylemidir.
ne saçma bı başlık bu la.
sevgili olmayla uzaktan yakından ilgisi olmayan barzoların zırtoların kullandığı bir ifade.
Bu tabiri kullanan kişinin Kızı balon olarak görmesini, tabirdeki çirkinliği, kadınlara yapılan saygısızlığı bir kenara koyalım. Bunlara yeterince değinilmiş ve hepsi de haklı söylemler. Lakin Tüm bunlardan ziyade benim dikkatimi, kendi uzvunu bir iğneye alternatif gören erkeğin psikolojisi çekiyor. Sanki çok bir işe yarıyormuş gibi boyutuyla nice erkeğe kafa kırdıran uzvunun, iğneye denk olduğunu kabul eden o zavallının bu gerçeği kabul ediş anı. Hakikaten çok trajik.
Kaba bir tabirdir. Genelde çomarlar kız patlattım diye nutuk çeker. Anasına patlak lafını uygun görüyor demek ki. Bakire değil de geç.
(bkz: şişme kadın)
Kızını da mı çıkarmışlar yuh. Gerçek kızlarla birlikte olamayan abazanların şişme kadına çok yüklenmesi sonucu meydana gelen elim hadise.
kabul edelim güldürdü.
her erkeğin yapacağı eylem.
doğanın bir kanunudur. evet.
balon mu lan bu?
ne salak salak laflar bunlar.
görsel
c4 ile patlatılırsa dadından yinmez.
tabirin sığlığını bi kenara bırakıcam.. ama çok komik lan ahahahaha
Ya da geçtigi güzergahta bie banka çanta içinde bombayı koyup dibinde patlatmak.
(bkz: şişme bebek)
(bkz: güm)
torpili attıktan sonra kaçma durumu.
Kızların balon olduğunu bilmiyordum.
acayip sesli iştir.
riskli bir iştir. evet.
usta erkeklerin yapacağı iştir. evet.
Kızı molotof bomba vb. şeylerle patlatma girişimi.
(bkz: bu saatlerde hep cinsel düşünüyorsunuz)
o nasıl bir başlık amk.

(bkz: sessiz güldüm)
uludağ sözlük kızlık zarı dikim kampanyası.
gel vatandaş gel.