bugün

kompleksleri olan ezik bir ergendir. böyleleri genelde gücünün kendisine yetmeyeceği insanlardan veya canlılardan tüm ezikliğinin acısını çıkartmaya çalışır.
Net barzodur. Uzak durun kızlar böylelerinden sevdiği kıza küfür edebilecek kadar karaktersiz bir adama zamanınızı harcamayın.
Erkek belli ki saykodur lakin sürekli küfür yiyerek ilişkisine devam eden kızın da normal olduğu söylenemez.

Sayko Adam ve özsaygısı sıfır kadın ilişkisi.
Kusulası!
hiçbir kız bu muameleye maruz kalmamalı. iğrenç. kimsenin sizi bu kadar değersizleştirmesine izin vermeyin kızlar.
yataktaki erkektir. boynunu kavrayıp kulağına söylediği küfürlerle kadınını kendinden geçirtir.
küfür etmişliğim asla olamaz ama kız arkadaşım keşke küfür etsen bu kadar zoruma gitmez demisliği vardır yani kaldıramıyorlar neden bilmiyorum.
kız arkadaşı salağın tekidir ya da erkeği , çevrseini kullanmak için küfür yemelere razı geliyor.
(bkz: lan jale)
erkek değildir.

insan artığıdır.
kız arkadaşı hala onla devam ediyorsa salaktır.
aptal evladıdır. babasından öyle görmüştür. ne diyeyim anasına yazık.
kadınlara değer verince terk ediyorlar. vurup kırıp sövünce hoşlarına gidiyor bazılarını duvardan duvara sürükleyeceksin aşık oluyorlar. Ne yaman çelişkidir anlamıyorum gerçi o kadar değer verdik arkadaş gibi görüyorum hırçın erkek istiyorum denilerek bırakıldım. galiba bu sert hareketleri kıskanma ve değer görme olarak algılıyorlar bana öyle geliyor.
Olmaz olsun türünden erkek arkadaş evlerden ırak olsun denilecek türler.
ahlaki ve karaktersel bozuklukları olan bir erkektir.
Kalitesizdir.
kız istediği içindir, kız istemese sürekli lafı geçmez.
iflah olmaz bir orospu çocuğudur.
(bkz: ümitcan uygun)

bu kansızla aynı familyadan olup kısırlaştırılması şarttır bu tiplerin ve ona düşen acizlerin.
büyük ihtimalle ayrılmak istiyordur ama kız takıntıya bağlamıştır. Ayrılmak istemiyorsa bile şu nettir ki sevmiyordur.
Küfür eden erkek piç orası belli peki ya ettirene ne dersin? Öyle insanlar çok var maalesef görünce donup kalıyorum.
böyle birisi varsa direk ayrılın kızlar hemen düşünmeden