cinsiyeti dişi olan arkadaş.
yaş olmuş 33.
hiç kız arkadaşım olmadı.
bahtıma s.çayım!
soğuk kış gecelerinde bacaklarının arasındaki ısı ile elleri ısıtan harika canlılara verilen sıfat.
benim hiç olmadı.

nasıl bir şey.

bilen yeşillendirsin.
bazen zalimin tekidir.
video herşeyi açıklar: https://www.youtube.com/watch?v=bQyRmmRitR4
gaz verip, yeni aşkların temelini attığı gibi, büyük ayrılıkların da sebebi olan gizli özne.
bayılıyorum böyle saçma konuşan arkadaşlara. canım kankileytom çok seviyorum.
(img:#1797813)
Modern çağın modern çevresinde hiçte anormal olmayan durumdur. ileride sevgili olunması muhtemeldir. Unutmayın her birliktelik sizi geleceğe taşıyan bir çizgidir.
görsel
zamanı geldi artık gel beraber uyuyalım sıkıldım bekarlıktan.
kızlar için değerlidir sırdaştır ama erkekler için sevgili gibi birşeydir en azından çevremdekiler böyle görüyor ama ben nasıl bir şey hala tadamadım umarımda ölene kadar tadmam niyeyse itici geliyor kızlarla gezmek garip...
sevgili olani ve normal olani olarak ikiye ayrilir. normal olan ile kankaymis gibi takilir ama yine de hamleyi yapmak icin firsat kollarsiniz. sevgili olani da zaten adi ustunde sevgili olandir.
Meslek liselerinde çok nadir rastlanan türlerdir.
Zaman kaybı.
Oturun kendinizi bilime verin.
Lanet olsun.
uğraşıpta yapamayacağım bir olay ....
Anlaşılamayan kişi. forsquarede her check-ini beğenen çocukla hava atan bir kız arkadaşım var. Diğer kız arkadaşım da benimkini de beğeniyor hep aynı çocuk dedi. Diğer kız arkadaşım ama benimki ilkokul arkadaşım diyor. Kızlar harbi çok tuhaf.
her erkekte en az 5 tane olması gerekendir. Yapılması gereken kızlarla konuşmak, eylenmek hemen bir kaç tane edinmek.
sağ veya sol tarafta taşınan genelde kolunuza giren ve el üstünde tutuğunuz varlıktır.
bir adet bokuma püsürüme karışmayacak benim de ona karışmayacağım bir ilişki içerisinde olacağımız güzel tatlı şeker olan kız arkadaş türüdür.
(bkz: inş cnm yaa)
dikkat edilmesi gereken bi konu. boşver kanka hiç bulaşma..kulak asın bu lafa kulak.
dil bilgisiyle bağdaştırırsak düzensiz fiil gibidir.

geçmiş zamanda beklentidir.
şimdiki zamanda level atlayıp mutlu olmaktır.
geniş zamanda da evrimleşip trip yemektir.
Erkek arkadaşın karşıtı, tekil olmasına rağmen özünde cinsil bir tema taşır.
çıkma teklifi edince naz edip kabul etmeyen veya kabul edip en fazla 1 ay sonra sıkıldım diyen ve erkekleri hayvan gibi gören canlı çeşidi.
ilk bir hafta herşey çok güzel başlar. canımlar cicimler falan. her iki taraftan israf edercesine boşyere saçılan sevgi sözcükleri, aşk nameleri falan. ikinci hafta herşey monotonlaşmaya başlar yavaş yavaş bi taraf soğumaya başlar. çünkü aşk namelerinin artık pek tadı kalmaz yani sıradanlaşır. konuşşacak bişeyleride yoktur. kavgalar yükselmeye başlar ve can sıkıcı bir duruma gelir. ama sabredersin tam herşey güzel olacak derken götüne sağlam bir tekme yersin. işte o tekmeyi acımadan atan homosaphienlerin dişinine kız arkadaş denir.
kız arkadaş:Dost,kanka,sevgili,platonik aşk v.b