bugün

fbı'dan daha iyi araştırma yapabile kadındır.

http://t0.gstatic.com/ima...tn1F_hLziRSDUytDRYo_RuMGQ
(#19221686).
ben bunu dün gördüm...

işten çıkmış tıklım tıkış metrobüse güç bela bindikten sonra, yoğun ter kokusu ve üç yanımı saran kulaklıklı adamların kulaklıklarından çıkan gürültü bulutu eşliğinde mutlu mesut yolculuğuma devam ediyordum... artık o leş gibi ter kokusu beni nasıl etkilediyse, hafif çaplı bir baygınlık geçirip düşerken minyon bir kız çocuğuna kafa atmışım... neyse zaten göt göte girmiş erzurum yöresi halk oyunu oynayacak sıklıkta olduğumuzdan, kafam fazla zarar vermemiş kızceğize... anlayın artık ne pozisyon zenginliği içinde olduğumuzu...

hep kötü şeyler olmuyor tabii ki metrobüste, bazen iyi şeylere de denk geliyorsunuz. mesala inmenize beş durak kala yanında dikildiğiniz güzel hatun değil de, onun yanında oturan yaşlı teyze inmek için doldurduğu yeri boşaltabiliyor. hayat ufak sürprizlerle dolu azizim, az önce iç çekerek yanında dikildiğiniz güzel hatunun şuan yanında oturabiliyorsanız, belki az sonra el ele tutuşup kırlarda yuvarlanabilirsiniz.. anlatacaklarım yine raydan çıkmadan bitirip bir güzel öğle yemeği yeme niyetindeyim.

güzelim hatunun yanına iliştikten sonra o leş gibi ter kokusu yerini mis gibi yasemin kokusuna, ayakta dikilen dallamaların kulaklığından çıkan o berbat gürüldü de yerini yanında oturduğum güzel hatunun ayfonundan gelen vivaldinin allegrosuna bırakmıştı. o kadar mesuttum ki...

ama lanet olası kıskanç teyze tüm pembeliğimin içine siyah boyayı suyla karıştırdığı o dandik çomağı sokuverdi.. yüksek tonda telefonda konuşan teyzenin ağzının beyninden çok çalıştığı o kadar barizdi ki, anlam bütünlüğünü sağlamak için tdk nın en az üç ay uğraşması gerekirdi..

neyse efendim hulasa, bu teyzenin derdi kocasıylaydı (zavallı adam).. yok efendim nankörmüş, yok efendim kıskanç kadın görmemiş, yok artık! bu teyzeyi doktorlar filan bile istemiş... neyse lanet olası kadının son cümlesi "karı da karı olsa 250 cm boy var!" oldu.. lan hangi ara kocanı bırakıp da, başka bir kadını eleştirmeye geçtin!? neyse fazla kafa yormaya niyetim yok zaten. ama şans ikinci kez yüzüme güldü ve teyzenin şarjı bitti... şansımı sikim! sonra benden bi telefon açmalık telefonumu istedi... çok hayati bir telefon görüşmesi telefonunun şarjının bitmesiyle yarım kalmış...

kendi elimle telefonumu teyzeye verdikten sonra, teyze öyle hiddetli konuşmaya başladı ki ineceğim durağa geldiğimde telefonumu istemeye götüm yemedi.. el mahkum, kıskanç teyze gardiyan telefon konuşmasının bitmesini bekledim.. indiğimde, inmem gereken durağı 12 durak geçmiştim...

şans denen şey böyledir azizim, gösterir ama elletmez..
her boka bişey arar, ne siz rahat edersiniz ne o rahat eder. Devamlı birşey pesindedir ki kendisinin peşinde olduğu şeyi bile anlamadan yaşar
ölçüyü kaçırmadıktan sonra mükemmel kadındır.
(bkz: tüm kadınlar) kıskanma özelliğimiz sadece erkekler üzerinde geçerli değildir. "O şırfıntı nasıl o saç rengini tutturmuş kaşara bak" kıskançlıklarımızda mevcuttur.
Efendim?
Devaminda paranoya ya bağlayacaktir.

+Mehmet rüyamda kadinlarla findirdiyordun!!!1
-Aman hayatim rüya işte hehehe
+Durduk yere neden böyle rüya göreyim mehmeeet. allah belani versinnn!1!1!1bir..
Erkeğini sever ama kızları çekemez. Fakat genelde çekilmez. Genel olarak tribal enfeksiyon yaşar.
seven kadındir.
Fazla sıradan değil mi rıza baba ?
Yaşayan kadındır zira yeryüzünde nefes alan her kadın bir şeyleri kıskanıyordur. Sevgilisini kıskanır, kendisinden düzgün fiziğe sahip kadını kıskanır, kendisinden güzel tüm canlıları kıskanır, kıyafetinin aynısını bir başkasında görünce o kıyafeti bile kıskanır. Yani kıskanmama ihtimali var o da ölmüşse.
fonksiyon gösteren kadindir.
kendine güvenen kadın hiçbir erkeği ve hiçbir kadını kıskanmaz.
kıskanılmalıdır . çünkü duygusunu belli eder hislerini dolu dolu yaşar kendine güveni tavan yapmıştır . KADIN GiBi KADINDIR .
https://fbcdn-sphotos-b-a...011128518_724364623_n.jpg

edit: çok tehlikeli.
Sen git o menşın attığın kıza aşkım de.
erkeğine güveniyordur ama hemcinslerine bir türlü güvenemiyordur.
Bayılırım, şahsen beni Tahrik eder.. hele ki kıskançlık krizi ve akabinden yaşanan bir kavga sonrası yatağa gidip hunharca pompalamak.. Oh yeah give it to me baby!
Kıskançlık bir tür güven problemi değil, kıskançlık kaybetme korkusunun açığa çıkışıdır. Anne çocuğunu kıskanır, abla kardeşini kıskanır, anneyi eşi kıskanır, baba bir gün kızını başka bir erkekten kıskanır, o kız bir gün bir erkeği kıskanır, kıskandığı erkek onu kıskanır. Kıskançlık sevgi ile alakalıdır. ilişkiler bu şekilde ilerler.

kıskançlığında farklı türleri var. kaybetme korkusundan dolayı kıskanabilirsin, sana ait olmayan bir şeyi kıskanabilirsin, sana ait olmayan şeye sırf o sahip diye sahibi kıskanabilirsin, hiçbir zaman sahip olamayacağını düşündüğün için de kıskanabilirsin. kıskançlık kişinin kişiliği ile şekillenen, dışa vurulan bir şey. benim kişiliğimdeki boşluk kaybetme korkusu. kaybetmekten hoşlanmam. sevdiğimi de kaybetmek istemem, oynadığım oyunu da, en ucuz işe yaramaz eşyamı da. kaybetmeyi sevmiyorum, kaybetmeyi sevmediğim için sahipleniyorum, bunun eyleme dönüş hali karşı taraf için kıskanmak olarak algılanabiliyor.

kadın kıskançlığını diğer özellikleri ile dengeleyebiliyorsa sorun yok, kıskançlığı diğer tüm özellikleri ile çekilmez bir hal alıyorsa bunun bir kişilik problemi olduğunu kabul edebiliriz. senin kişiliğin çirkinse kıskançlığı gösteriş halinde çirkindir ya da senin kişiliğin çirkinse senin kıskançlığı algılayış halinde çirkindir, abartıdır. herkes oturup bir düşünse, duygularını tartmayı öğrense, neyi hissettiğini neyi neden hissettiğini bilse, önce ve sonrası arasındaki ilişkiyi kurabiliyor olsa kıskançlık bizlerin tiksindiği, uzaklaştığı, korktuğu bir duygu olmaz. önemli olan ölçüdür. ölçülü olmak lazım, ne yaşanırsa yaşansın, ne hissedilirse hissedilsin.
En tehlikeli, kensisine dahi engel olamayan ve her türlü suçu işleyebilecek nitelikteki insan türüdür. Allah korusun dediğimiz kötülüklerin başında gelen kişilerdir.
En tehlikeli, kendisine dahi engel olamayan ve her türlü suçu işleyebilecek nitelikteki insan türüdür. Allah korusun dediğimiz kötülüklerin başında gelen kişilerdir.
en sevdigim kadin tipi.

boyle erkegini sahiplenen hayvani durtuleri olan ask dolu atesli kadinlardir.

ahhh nerdeeeee?
intihara meyilli kadındır.
Kodu mu oturtur kesin bilgi yayalim hatta olur da ihanet yerse kursuna da dizebilir
Ya benimsin ya toprağın bu kadar nettirler.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar