bugün

Hasta olduğum kadınlardır. Kadının sacları ya çok kısa olacak yada çok uzun olacak abi, o kadar. Orta uzunlukta ki saça sahip olanlar sıradandır.
dik durus sergileyen kadinlardir. dirayetli olurlar. avlamak zordur.
hiç bir zaman olamayacağım kadın. rüzgarda savrulacak o saçlar!
Farklıdır.
tahrik ediciliği daha fazla olan bayan tipi.
Çok şirin olurlar.. Çok sevilesi.
Ne kadar kısa?
Çene hizasında olursa çok seksi gözüküyor.
sancılı süreç, ruhsal sorunları olan tiplerdir.
bazıları rahatına düşkün oldukları için bazıları da kendilerine yakıştırdığı için kısa saçı tercih eden kadınlardır.

(bkz: kedi canını senin)

(img:#764705)
bi 4-5 ay sonra benim de içinde bulunacağım kadınlar.
turuncularsa enfestir. *
Hülya koçyiğit in hayatı boyunca içlerinde bulunduğu kadın türüdür.
Uzun saclarinizi bir anda kestirmek zorunda kaldiysaniz gayette psikolojinizi bozabilecek olan eylemdir. O yuzden siz siz olun kesmek istiyorsaniz az az kesin yoksa benim gibi denemediginiz karisim kalmaz. Kisa sac guzeldir falan kim dediyse yalan efenim uzun kivircik sac candir.
Geneli azgındır. At gibi, kısrak gibidirler. Saçlarını sağa sola salladıkça, kısacık saçlar at yelesi gibi kirpiklerine çarpar, çarptıkça insan, daha fazla diye bağırır. Kısa saçlı iyidir nebilim, iyidir heralde.
Ben ben ben. Pişman miyim böyle kısa yaptığım için asla.
20" li yaşlarının başlarında ve olgunlarsa oldukça çekici olan kadınlardır.
dun dahil oldugum gruptur. nasil kiydim o belime kadar olan saclara hala soktay im ama sevdim boyle de.
o nasıl bişey lan kısa saçlı kadın mı olur o ne öyle yolunmuş pırasa gibi.
Kısa denilirken bir kadına yakışacak kısalık yakalanırsa ve kafa yapısı buna uygunsa ortaya hoş bir görüntü çıkabilir. Her erkeğe uzun saç nasıl yakışmıyorsa her kadına da kısa saç yakışmıyor tabi.
Kısa saçlıyım ve kadın gibi hissediyorum. Uzun saçlılar süpürge gibi dolaşmasın ortada, hıh.
20li yaslarIn basinda tatli olur kisa kut. fakat bi yastan sonra yasli gostermeye baslar. en guzeli de yeni anne olmus kadina yakisir.
bir de kızıl ise gelsin otursun karşıma gözümü kırpmadan izlerim saatlerce.
ıstırırım net.
yakışanı tercih eden kadındır.
lakin;
bizim zamanımızda saç kadına, bıyık erkeğe yakışır derlerdi.
Şimdi tam tersi olmuş.*