bugün

Cinsiyet farketmeksizin kafayı okşadığınızda verdiği hissiyat çok tatlı.

Sapık gibi konuştum.
Sevimli durabilir ama herkes için geçerli değil.
Bazı kadınlara fazlasıyla yakışan hatta seksi gösteren model.
bazı minyon kadınları alıp uçuran bir saç modeli. aman ha evde denemeyin sonra beslemeye dönebilirsiniz.
istediğim saç. böyle toplamak sorun, açık kalsa sorun ama kısa öyle değil. yüzüme saçımın değmesine bile sinirleniyorum artık. kısa saç rahat oluyor her türlü. saçımı tararken bile kriz geçiriyorum.
yakıştığı kadınlar için seksilik yaratabilecek kapasitedeki saçtır. şahsen bende saçlarımı omuz hizasının üstünde kullanırım.
Yıka çık saçı.
Bonus kafalılar için özellikle öneriyorum.
Çok kolay şekil verilmese de inanılmaz kullanışlı olan saç. Yaklaşık 1 ay önce belime gelen saçlarımdan sıkılıp nerdeyse küt kestirdim. Yakışmaz diyip korkmayın, kestirin. Genel tepki: "uzun saçından daha güzel"
Tabiki de bu sözlükte hepimizin aklına ilk olarak mavi kısa saçlı kız geliyor.
(bkz: o kendini biliyor).
belime kadar gelen güzel uzun saçlarımı haşırt diye kestirdim. böyledir işte kısa saç.
(img:#1661108)
güzel kız ama sanki şeye benziyor. işte tövbe estağfurullah bir şeye.
ayrıca, kısa saç dediğin böyle olmaz.

t.: bir saçtır.
Örnekte görüldüğü gibi çirkin insanların yapmaması gereken saç kesimi. - Kamu spotu -
biri varki aynı fare.
Bence çok tatlı olmuş nesini beğenmediniz anlamadım.
Her türlü modeli bana çekici geliyor.
kısa saçlı, sigara içen, kızların hepsi tomboydur gözümde kimse değiştiremez bunu, saçı bana benzeyen yaratığın nesinden tahrik olacağım amına koyim doggy bile çekilmiyor.
kızıl saçla boşanma sürecimde iki sene bana yetti. buradan sonrasında diz kapaklarıma kadar uzatıcam artık.
yaz aylarının vazgeçilmezi. hem pek çok insana da yakışıyor kadın erkek.
Çoğu kadına yakışmayan; fakat yakışana da aşık olunası saç türü.

Çoğu erkeğe yakışmayan; yakışanın da kafasına şamar şaplatılası saç türü.

Yakışmıyorsa hiç yakışmıyor yapmayın efenim.
pişmanlığın ta kendisidir.
o kısalık, küt ise eğer. muaazzam olandır.
Küt sac kesinlikle pişmanlik degil ama daha kisasi belki pismanlik olabilir.
Yakışacak diye veya değişiklik olsun diye veya veya uzun saçım bakımından bıktıysanız yaptırın da depresyondayken sakın yapmayın. Sonrası pişmanlık.
Saçlarımı hep kısa kestim biri tutup başımı öne eğmesin diye.
Erkek adam dediğin ya omuza kadar uzatacak o saçları ya kısa ara makas attıracak.

Abiniz bunu bilir bunu söyler ortası yok beyler hadi bakayım.