bugün

Kısa boylu erkek olmaz.
Kısa boylu kız olur.
Dediğim başlık.
kısa boylu kızlarla çok sevimli duran ve genelde yakışıklı olan erkeklerdir.
boyu uzun aklı kısa olmaktan iyi olan bi durumdur. kısa boyluların gözlemine göre biraz mallık oluyormus
Napsınlar genler o kadar vermiş.
Genelde sarisin mavi gozlu beyaz tenli ve fazlasiyla yakisikli oluyor benim tanidiklarim e allah boydan aldim bari yakisiklilik vereyim demiş zahir.
diğer tipik 175 üstü erkeğe göre daha tatlı çocuksu durduğu aşikar olsa da ülkemiz ortalamasından 165 üstü olanları kız bulma konusunda sıkıntı yaşamayacaktır. ama ilerleyen dönemlerde bazı pozisyolarada zorlanabilirler netice de tatlılık başka seksilik başka
(bkz: asla seksi olamayacaksın)
türk erkeğinin %98,999 u.
1.86 ile bu grubun dışına çıktığım erkeklerdir.
1.78 ne oluyor şimdi ??

Standart seviye mı
emre belozoglu nu hatirlatirlar bana.
Manken boylu olduğum için uzak durmam gereken başlık.
önyargı ile yaklaşılmaması gereken erkek tipidir. zira fiziki ölçülere bakılarak yargılama yapılırsa ''bundan bir cacık olmaz'' tespiti yapılıp yanılgıya düşülebilir. kendimden örnek verecek olursam ise bu durumu lehime kullanıyorum.
(bkz: sen ne harika bişeysin)

edit: cidden bu kadar boktan yazılabilirdi.
177 cm'den kısa olanlardır. Ne kadar yakışıklı da olsalar bayanlar tarafından ilgi çekmezler.
Hep kıskanır şerefsizler.
Yaşama amaçlarının sorgulanması gerekir evet; tıpkı uzun boylu erkekler gibi, orta boy erkekler gibi, zayıf-şişman erkekler gibi..
sevgili olmaz onlardan. hepiniz kankamsınız.
Sen hoşlanma arap.
düşünmede, işte ve sekste hızlıdırlar. Yirin...
Görüldüğü üzere süs köpeği muamelesi yapılan erkeklerdir.
kısa boylu kadınlarla sevgili olmalı ve evlenmelidir. böylece uzun boylu kadınlara uzun boylu erkekler kalsın, çiçekler açsın böcekler ötsün.
Kurnaz, karizmatik, esprili ve zeki olurlar. Ayrı bir auraları vardır...
her zaman yalnız kalmaya mahkum erkeklertir. kadınlar bakmaz öylelerine.
(bkz: oytunkaran)
160 boyunda bir hobittir. Olsun önemli olan is!evi dimi.
(bkz: 1 67 boyundaki erkek sözlük yazarı)
(bkz: vladimir putin) paketleyin efenim.