bazen bir tanesi de sarhoş yapar bazılarını, beni 2 tanesi çok güzel çakır kayif yapıyor.
Bi tane bi abla vardı hani karanlık mı karanlık bir yazar abla. Bilen bilir. onun en sevdiği meşrubat buydu.
En ucuzundan sarhoş olabileyim içkisi..
%8 alkollü olması iyi olduğu anlamına gelmeyen biradır. Yüksek şeker oranından dolayı baş ağrısı yapar ve tadı çok kötüdür. Bunu içenin kendine saygısı yoktur, bitiktir lan!

Ama mesela bi Chimay olur duvel olur, hem alkol oranı daha yüksektir hem de tadı efsanedir.
Canım benim.
Seçimden sonra 100 lira olacakmış. Acayip moralim bozuldu. Gelen zamlar yüzünden rakı ile arama biraz mesafe girdi. Şerefsizler sonunda beni tuborg'dan da ayıracak. Offf mk..
--spoiler--
kısa yoldan sarhoş çakırkeyf olmak için güzel ama tadı ve ağızda hatta midede bıraktığı tad berbat ötesi.
--spoiler--

Aynen öyle. 4 kutusu zihni mutlu eder. Mideniz ise sizin geçmişinize söver.
Kısa yoldan sarhoş çakırkeyf olmak için güzel ama tadı ve ağızda hatta midede bıraktığı tad berbat ötesi.
içmeyin içirtmeyin mahalleden bir abimiz sürekli kırmızı tuborg içiyordu yenge hamile kalmıyormuş, doktor alkolü bırak demiş, şimdi 4 çocuğu var.
bir müzik tarzı olsa arabesk olurdu...
Alkolik olmaktan çok korktuğum için artık içmiyorum.

Ama içtiğim zamanlarda 2 tanesiyle çakırkeyf oluyordum.
Paranız kısıtlıysa kısa yoldan kafayı bulmak istiyorsanız ard arda bundan en az 3 tane için ama biraz hızlı için. Vodka shot kafası yapıyor resmen en az 3 tane içtiğimde.
Artık 35 TL.
Adını anarken besmele çekin artık…

Tanesi 27,50 tl.
madem sonumuz morg o halde yaşasın kırmızı tuborg..
kafayı en güzel yapan bira.
biraların şahıdır.

görsel
birazdan içeceğim biradır. aşk acısı insana herşeyi yaptırır.

görsel
olsa da içsek.
%7,5 alkol var aq abartmayın.
Üniversitede ilk senemde yurtta içerken bir abi elimdeki kırmızıyı görüp tehlikeli adam içkisi lan o arıza mısın olum sen demişti. Daha önce de benzer şeyler duymuştum ama abarttığını düşündüm. Geçen benekli ayhan'ın bir videosu önüme düşünce fark ettim de hakikaten bu birayı içen düzgün birini görmedim kendim dahil.

Edit: benekli link https://youtu.be/CPOr9vSD__E&t=20m18s
ne işe yarağını bilmediğim boktan bi içecektir.
güzel kafası var extraya göre daha yuksek alkolu
sahılde 2 3 tane ıctınmı mis gibi oluyosun.
şu an mideme doğru akan, şahsına münhasır yüksek alkollü bira. kesinlikle soğuk içiniz...
kırmızı tuborg, kırmızı çizgidir.
Artık komaya da giremeyeceğiz demek.